+38(044)287-72-11 info@cedos.org.ua
на головну CEDOS
Registration final report 01

Андрій Солодько, Анастасія Фітісова, Олександра Слободян

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ: проблеми та стратегії реформування

1 березня 2017

Чинна система реєстрації місця проживання не виконує покладені на неї функції через складну процедуру, яка створює перепони в реєстрації для тих осіб, що проживають у житлі, яке їм не належить. Ефективною стратегією реформування реєстрації місця проживання є запровадження повністю декларативної системи.

Transfer

Олександра Слободян

Приватні грошові перекази в 1 кварталі 2016 року

8 серпня 2016

У річних даних за 2015 рік НБУ переглянув розмір грошових переказів за попередні квартали в сторону збільшення. Виникає питання, чи був такий перегляд обґрунтованим та чи суттєво він вплинув на розмір зростання.

Sunflower 868119 1920%281%29

Андрій Солодько, Олександра Слободян

Огляд ситуації з ВПО в першому півріччі 2016 року

13 липня 2016

ВПО залишаються вразливою групою населення, чиї права постійно порушуються або не захищаються чи не гарантуються на достатньому рівні. Проте деякі зрушення в посиленні соціально-­економічних прав таки є.

Keys 452889

Андрій Солодько

Моделі реєстрації місця проживання: світовий досвід

27 червня 2016

У світі існують найрізноманітніші підходи до організації реєстрації місця проживання громадян. Короткий огляд цих систем на прикладах Франції, Британії, США, Австралії, Канади, Німеччини, Австрії, Латвії та Литви. 

Tur

Андрій Солодько

Угода ЄС-Туреччина: зміст та передумови підписання

11 травня 2016

18 березня цього року була підписана угода між Європейським Союзом та Туреччиною, яка активує процес реадмісії, і, як сподіваються в Брюсселі, має вирішити гуманітарну міграційну кризу в Греції.

Fed

Андрій Солодько, Анастасія Фітісова

Українці просять притулок у ЄС: справді біженці чи економічні мігранти?

1 квітня 2016

У яких країнах ЄС українці просять притулок? За рахунок яких категорій зросла кількість шукачів притулку з України в ЄС? Чому українці отримують відмови? Хто з українців потенційно має право на статус біженця чи отримання інших форм захисту?

Border%281%29

Тарас Доронюк

Імміграційні квоти в Україні

31 березня 2016

ВР прийняла Закон України "Про зовнішню трудову міграцію", внесла зміни до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту". Поза безвізовим діалогом міграційне законодавство ніяк не зрушилося. Це передусім стосується питань імміграції та реформування цієї системи.

Ref

Андрій Солодько, Анастасія Фітісова

Міграційна криза в ЄС: статистика та аналіз політики

4 березня 2016

2015 рік став рекордним за кількістю шукачів притулку, які прибули в Європу. Це явище дістало назву "європейська міграційна криза". Ми проаналізували, як змінювалася кількість мігрантів та еволюціонувала європейська політика.

Transfer

Олександра Слободян

Що ми знаємо про регіональний розподіл грошових переказів?

24 грудня 2015

Якщо грошові перекази сприймати не просто як «емігрантські гроші», а також як спосіб мігранта підтримувати зв'язок із Батьківщиною, вони можуть бути корисними при розробці стратегій співпраці з українцями за кордоном, спрямованих на збільшення потенціалу розвитку міграції.

Station

Андрій Солодько

Огляд політики щодо внутрішньо переміщених осіб в Україні (вересень-листопад 2015)

22 грудня 2015

Напевно найважливішою і найдовгоочікуванішою подією стало прийняття Парламентом Закону № 2166. Від часу подання пройшло 9 місяців, що свідчить про слабкі адвокаційні можливості правозахисників, та про низьку пріоритетність даного питання для органів влади. Проте Президентом було накладено вето і надано пропозиції змін.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати