Результати моніторингу протестів, репресій та поступок Центру соціальних і трудових досліджень

11 вересня о 13:30 в інформаційній агенції УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зала) відбудеться прес-конференція Центру соціальних і трудових досліджень у партнерстві з Центром дослідження суспільства, присвячена презентації найостанніших результатів дослідження усіх протестних та репресивних подій за серпень 2014 року. Проект підтримується Міжнародним фондом «Відродження» та Національним фондом підтримки демократії.

Після знесення наметового містечка в центрі Києва багато хто заговорив про новий Майдан проти нової влади. Але чи склалися для нього необхідні передумови? Чи ще триває протестна хвиля піднята Майданом? Які питання зараз виводять людей на протест? Чи протестують українці проти загострення соціально-економічних проблем політикою нового уряду? Чи часто виходять на протести проти війни та мобілізації? Чи протестують мешканці Донецької та Луганської областей проти сепаратистських «народних республік»? Чи протестують кримчани проти нової російської влади? Соціологи Центру соціальних і трудових досліджень спробують дати відповіді на всі ці питання, представивши найостанніші дані дослідження усіх протестів, репресій і поступок, що відбувалися на території України, за серпень 2014 року.

У прес-конференції візьмуть участь:

  • Володимир Іщенко — соціолог, заступник директора Центру соціальних і трудових досліджень;
  • Ніна Потарська — директорка Центру соціальних і трудових досліджень, співкоординаторка Жіночої сотні ім. О. Кобилянської;
  • Ксенія Проконова, адвокат – Практики правової безпеки бізнесу АО "ЮСКУТУМ"

 

Контактні особи: Володимир Іщенко (097-396-4499)

info@cslr.org.ua