Запрошуємо на дискусії за участі наших аналітикинь, які відбудуться 21-22 жовтня в межах щорічної конференції «Фоєрбах 11».

21 жовтня о 12:00 (за київським часом) приєднуйтесь на дискусію про справедливу відбудову України за участі Наталії Ломоносової, соціологині і експертки у сфері соціальних і трудових політик аналітичного центру Cedos. 

На події йтиметься про боргову залежність України від світових кредиторів та про необхідність її відмінити, роль інтересів місцевого та міжнародного капіталу у виборі траєкторії відбудови України, перспективи справедливої гуманітарної та соціальної політики, та досвід післявоєнної відбудови на Балканах.

Реєстрація за посиланням.

22 жовтня о 15:00 приєднуйтесь на подію за участі Анастасії Бобрової, аналітикині Cedos, з іншими експертками та активістками, що адвокатують право людей на якісне та доступне житло. 

Під час дискусії експертки окреслять основні причини несправедливості в житловій політиці, а також вимоги до різних суб’єктів влади для зміни ситуації. А також обговорять, де житимуть ВПО, які втратили житло внаслідок війни, і що потрібно зробити людині, аби отримати гідний дах над головою. 

Реєстрація за посиланням.