(044)338-89-04 info@cedos.org.ua
на головну CEDOS

CEDOS (раніше Центр дослідження суспільства) — незалежний, позапартійний, некомерційний аналітичний центр. Ми досліджуємо державну політику та суспільні процеси у сферах освіти, міграції та міського розвитку з метою формування прогресивних інституцій та посилення участі громадян у прийнятті рішень. Ми робимо акцент на необхідності дискусій щодо шляхів розвитку України, виступаємо за соціально орієнтовану, прогресивну економіку та політику.

Єгор Стадний

Єгор Стадний
директор

Залучені аналітики

Марія Куделя

Марія Куделя

Тетяна Жерьобкіна

Тетяна Жерьобкіна

Ігор Самохін

Ігор Самохін

Андрій Солодько

Андрій Солодько

Олександра Слободян

Олександра Слободян

Анастасія Фітісова

Анастасія Фітісова

Іван Вербицький

Іван Вербицький

Марія Грищенко

Марія Грищенко

Дарина Пирогова

Дарина Пирогова

Павло Федорів

Павло Федорів

Залучені спеціалісти

Наталія Онищенко

Наталія Онищенко
IT

Інна Рик

Інна Рик
фінанси

Нін Ходорівсько

Нін Ходорівсько
комунікаційни_к

Анастасія Боброва

Анастасія Боброва
контент-менеджерка Mistosite

Наглядова рада

Olena Fedyuk

Олена Федюк

Дослідниця в Центрі Політичних Студій Центрально-Європейського університету. Отримала PhD з соціології в ЦЄУ. Академічні інтереси включають транснаціональну міграцію, доглядову працю, трансформації праці та міграційну політику.

Ivan Prymachenko

Іван Примаченко

Співзасновник Prometheus — громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів. Засновник студентського порталу найкращих вишів України "Лови Момент!" та керівник першого проекту масових онлайн-курсів в Україні "Університет онлайн".

Natalka Gumenuyk

Наталія Гуменюк

Голова ГО "Громадське телебачення". Висвітлювала політичні, соціальні та культурні події у 50 країнах. Активістка громадського руху "Стоп Цензурі!".

Tymofii Brik

Тимофій Брік

Аспірант кафедри соціальних наук Мадридського університету імені Карлоса III. Має ступінь магістра в галузі соціології і соціальних досліджень в Утрехті (Нідерланди) і ступінь магістра в галузі соціології в КНУ імені Тараса Шевченка. Наукові інтереси включають соціологію релігії, соціальну стратифікацію і мобільність, історію економіки.

Olesya Ostrovska

Олеся Островська

Арт-менеджерка та кураторка сучасного мистецтва, керівниця відділу аналітики pro.mova, радниця міністра культури Євгена Нищука. У 2014 році була першою заступницею міністра культури. Директорка "Мистецького арсеналу". Голова правління Фундації "Центр Сучасного Мистецтва".

Членство

pasos Regional Studies
Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати