Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Дозвілля міської молоді: презентація результатів дослідження

Дозвілля є важливою складовою життя людини і певною формою самовираження. Якість і різноманітність дозвілля може впливати на здоров’я та відчуття добробуту людей.

Сучасні підходи до вивчення дозвілля розглядають його не лише з точки зору вільного вибору і особистих зацікавлень людини. Дослідни_ці також звертають увагу на структурні передумови доступності дозвілля для різних груп людей. На те, яким є дозвілля людей, впливають різні фактори, зокрема сфера зайнятості та умови праці, кількість вільного часу, рівень доходу, гендер, вік, місце проживання, наявність і доступність інфраструктури для відпочинку і дозвілля.

Протягом червня-вересня 2020 року Cedos за підтримки Українського культурного фонду проводив дослідження дозвілля і культурних потреб молоді у Херсоні, Хмельницькому, Івано-Франківську.

22 жовтня, 11:00 - 13:00, запрошуємо вас на презентацію та обговорення основних результатів дослідження.

  • Які головні особливості проведення дозвілля молодих людей у Херсоні, Івано-Франківську, Хмельницькому?
  • Які існують запити на проведення дозвілля серед молоді?
  • Як сфера зайнятості та умови праці впливають на дозвілля?
  • Які основні відмінності проведення дозвілля між жінками і чоловіками?
  • Якою є інфраструктура державних і комунальних закладів культури у містах і чи задовольняє вона потреби молодих людей?
  • Чи враховують місцеві культурні та молодіжні політики потреби вразливих груп молоді?

Розкажуть про це аналітикині Cedos, які працювали над дослідженням: Олена Сирбу, Юлія Назаренко, Ліліана Філіпчук, Єлизавета Хассай. Модеруватиме обговорення Анастасія Боброва, аналітикиня, керівниця проєктів Cedos.

Дискусія відбудеться у додатку Zoom. Для участі необхідно зареєструватися. Посилання на подію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні.
Онлайн-дискусія проходить в рамках проєкту дослідження дозвілля молоді, яке проводить аналітичний центр Cedos за підтримки Український культурний фонд.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати