Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Карта робіт з розвитку інфраструктури Києва, які фінансуються з міського бюджету на 2014 рік

Одним з завдань місцевої влади є розвиток інфраструктури міста. Саме з міського бюджету зазвичай фінансуються більшість проектів розвитку: будівництво і реконструкцію вулиць і доріг, ліній метрополітену і електротранспорту, пішохідних зон, парків і скверів, кладовищ, закладів культури, охорони здоров'я, освіти та житлово-комунального господарства, житлових будинків та інших об'єктів, які перебувають в комунальній власності, інженерних мереж і комунікацій; придбання і ремонт комунальної техніки, трамваїв, тролейбусів, автобусів і вагонів метро; інші проекти розвитку.

Перелік таких проектів розвитку, які фінансуються з міського бюджету, щороку визначається Програмою економічного і соціального розвитку міста (Програмою ЕСР). У 2014 році загальна вартість робіт, які повинні бути виконані за цією програмою, становить 1 млрд 712 млн грн. 68% цих коштів (або 1 млрд 158 млн грн) повинні надійти з міського бюджету, інші 32% - з інших джерел, зокрема, залучених міською владою кредитів, а також за рахунок власних доходів міських комунальних підприємств.

Загалом, видатки на виконання Програми ЕСР сталовлять 6% від всіх видатків Бюджету Києва. Більшість (98%) цих коштів виділяються через Бюджет розвитку, невелика частина - через Фонд охорони навколишнього природного середовища.

На карту внизу нанесено об'єкти, які фінансуються за Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2014 рік. Червоним позначено ті з них, на яких цього року заплановано проведення певних робіт. Синім виділені об'єкти, роботи на яких були виконані у попередні роки, а у 2014 році гроші передбачені лише на покриття боргів. Зеленим позначені об'єкти, щодо яких цього року виконуватимуться лише проектні роботи. Для кожного об'єкта зазначено закладену на нього суму, джерело отримання цих коштів, а також підрозділ КМДА, який є головним розпорядником виділених грошей і відповідальний за проведення робіт. Ті статті Програми ЕСР Києва, які не мають територіальної прив'язки, подані нижче в таблиці (відкривається у збільшеному вигляді в новому вікні).


 

Читати далі

21 січня 2019

Українське студентство за кордоном: дані до 2017/18 навчального року

Ми завершили наш щорічний збір даних про кількість українських громадянок та громадян, які навчаються у закордонних університетах, і готові поділитись результатами. У 2016/2017 навчальному році було 77 424 особи з українським громадянством, які навчались у закордонних університетах.

Єгор Стадний

12 вересня 2018

Державні кошти для Академії педнаук: дати не можна забрати

Постійний пошук способів більш ефективного використання державних коштів притаманний багатьом країнам. Ми дослідили діяльність Національної академії педагогічних наук, щоб дізнатися, як НАПНУ витрачає державні кошти.

Ігор Самохін, Ірина Когут, Марія Куделя, Тетяна Жерьобкіна

21 вересня 2016

Як переселенці вплинули на ринок житла?

Аналіз змін на ринку житла після появи внутрішньо переміщених осіб у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях

Тетяна Коломієць

21 грудня 2020

Антизростання — екологічний метаболізм?

Щоразу, коли економіка сприяє розвитку світу, вона водночас на крок наближається до погіршення загального стану довкілля. У цій статті проаналізовано поняття антизростання, його виклики та переваги з різних точок зору та в різних аспектах. Показано, як економічний, юридичний та політичний підходи працюють з антизростанням.

Каталіна Бірсану

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати