Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Карта робіт з розвитку інфраструктури Києва, які фінансуються з міського бюджету на 2014 рік

Одним з завдань місцевої влади є розвиток інфраструктури міста. Саме з міського бюджету зазвичай фінансуються більшість проектів розвитку: будівництво і реконструкцію вулиць і доріг, ліній метрополітену і електротранспорту, пішохідних зон, парків і скверів, кладовищ, закладів культури, охорони здоров'я, освіти та житлово-комунального господарства, житлових будинків та інших об'єктів, які перебувають в комунальній власності, інженерних мереж і комунікацій; придбання і ремонт комунальної техніки, трамваїв, тролейбусів, автобусів і вагонів метро; інші проекти розвитку.

Перелік таких проектів розвитку, які фінансуються з міського бюджету, щороку визначається Програмою економічного і соціального розвитку міста (Програмою ЕСР). У 2014 році загальна вартість робіт, які повинні бути виконані за цією програмою, становить 1 млрд 712 млн грн. 68% цих коштів (або 1 млрд 158 млн грн) повинні надійти з міського бюджету, інші 32% - з інших джерел, зокрема, залучених міською владою кредитів, а також за рахунок власних доходів міських комунальних підприємств.

Загалом, видатки на виконання Програми ЕСР сталовлять 6% від всіх видатків Бюджету Києва. Більшість (98%) цих коштів виділяються через Бюджет розвитку, невелика частина - через Фонд охорони навколишнього природного середовища.

На карту внизу нанесено об'єкти, які фінансуються за Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2014 рік. Червоним позначено ті з них, на яких цього року заплановано проведення певних робіт. Синім виділені об'єкти, роботи на яких були виконані у попередні роки, а у 2014 році гроші передбачені лише на покриття боргів. Зеленим позначені об'єкти, щодо яких цього року виконуватимуться лише проектні роботи. Для кожного об'єкта зазначено закладену на нього суму, джерело отримання цих коштів, а також підрозділ КМДА, який є головним розпорядником виділених грошей і відповідальний за проведення робіт. Ті статті Програми ЕСР Києва, які не мають територіальної прив'язки, подані нижче в таблиці (відкривається у збільшеному вигляді в новому вікні).


 

Читати далі

13 травня 2020

Дискримінація студентства при пошуку та оренді житла

Право на житло є базовою потребою людини. Багато хто починає орендувати житло у період свого студентства. CEDOS дослідив, з якими виявами дискримінації стикаються студент_ки при оренді житла, як вони самі ставляться до дискримінації, і якою є практика укладання договорів оренди.

Єлизавета Хассай

5 березня 2014

Рейтинг прозорості національних ВНЗ

Для справжнього подолання корупції та підвищення ефективності витрачання бюджетних коштів потрібно збільшити прозорість та підзвітність університетів як перед суспільством загалом, так і перед внутрішньоуніверситетською громадою.

Інна Совсун, Ірина Світящук, Єгор Стадний

16 липня 2014

Навчальне навантаження вчителів в Україні та країнах Європи

Аналітична записка розглядає питання навчального навантаження вчителів в Україні та в країнах Європи: способи його формування, обсяги та види, а також наводить рекомендації щодо можливих змін обсягів навантаження в Україні. Подаються дані по навантажнню та заробітній платі вчителів у країнах ЄС.

Ірина Когут

27 листопада 2019

Державна житлова політика в Україні: сучасний стан та перспективи реформування

У 2019 році аналітичний центр CEDOS провів комплексне дослідження житлової політики в Україні. Ми проаналізували наукові дослідження щодо житлових політик у різних країнах, зміни українського законодавства протягом років незалежності, дані державної статистики, результативність державних житлових програм, а також соцопитування.

Павло Федорів, Наталія Ломоносова

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати