Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Конкурс на участь у проєкті «Антизростання vs Право на розвиток»

Аналітичний центр Cedos запрошує до участі у проєкті «Антизростання vs Право на розвиток». Проєкт передбачає написання аналітичних записок до 5000 слів, англійською або українською мовами, які будуть опубліковані на сайті Cedos, а також участь в онлайн-дискусії.

Зміна клімату – одна з найбільших проблем, з якою стикнулося людство. Це також і одна з найбільших несправедливостей, яка по-різному впливає на різні групи людей. Міста – це простори, в яких, з одного боку, проявляються негативні наслідки зміни клімату. З іншого боку, міста – це простори, в яких найбільше концентруються різні соціальні та економічні нерівності, і на їхньому прикладі ми можемо розглянути, як зміна клімату впливає на людей.

У рамках цього проєкту ми пропонуємо учасницям та учасникам розкрити дилему деросту та економічного розвитку на прикладі міст.

  • Як саме співвідноситься теорія з практикою у різних містах, чи може антизростання розв’язати екологічні проблеми?
  • Якими є переваги та недоліки запровадження підходу антизростання? Наскільки цей підхід актуальний для ваших міст і країн?
  • Як економічні, соціальні, політичні процеси впливають на міста, як вони поглиблюють або пом’якшують негативні наслідки змін клімату в містах країн Східного партнерства?
  • Нас цікавлять не лише проблеми в збудованому середовищі міст, а також у ключових сферах міського життя, які можуть зазнавати негативних наслідків змін клімату: житлова, транспортна, соціальна політика, зайнятість. Як саме ці зміни впливають на різні сфери?

Для кого цей call:

Представни_ці громадянського суспільства, дослідни_ці, студент_ки з України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Молдови, які досліджують або працюють з темами міського розвитку, попередження зміни клімату, соціальної справедливості, житлової політики, соціальної політики, зайнятості.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, до 28 жовтня включно надішліть на пошту info@cedos.org.ua ваше коротке CV українською або англійською мовою. А також короткий виклад основних тез аналітичної записки, яку ви б хотіли написати – до 200 слів. У темі листа вказуйте: open-call “Degrowth vs Right to Develop”.

За результатами відкритого конкурсу ми оберемо чотири ідеї для аналітичних записок, автор_ка кожної з них отримає гонорар – 300 євро.

30 жовтня – оголошення переможців конкурсу

16 листопада – перша чернетка аналітичної записки, до якої будуть надані коментарі і пропозиції

30 листопада – кінцевий термін підготовки аналітичної записки

1-31 грудня – публікація записок на сайті Cedos

Один з етапів цього проєкту – онлайн подія, на яку ми запросимо автор_ок, де вони зможуть розповісти про свої ідеї, дослідницькі інтереси, разом з нами подискутувати про ідею антизростання та права країн на розвиток. Подія відбудеться наприкінці листопада.

Проєкт реалізується за підтримки Фонду Фрідріха Еберта.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати