Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Моделі реєстрації місця проживання: світовий досвід

У світі існують найрізноманітніші підходи до організації реєстрації місця проживання громадян. Загалом їх можна поділити на системи свободи, регульованої свободи та системи контролю. Короткий огляд цих систем пропонує Андрій Солодько на прикладах Франції, Британії, США, Австралії, Канади, Німеччини, Австрії, Латвії та Литви. 

Моделі реєстрації місця проживання: світовий досвід from CEDOS think tank

Читати далі

1 вересня 2020

Конспект онлайн-дискусії «Трансформація дозвілля: міленіали, прекарність, діджиталізаціяі»

27 серпня аналітичний центр Cedos провів онлайн-дискусію у рамках проєкту дослідження дозвілля молоді в Україні. На ній ми говорили про те, як змінюється уявлення про дозвілля і вільний час у ХХІ столітті. Публікуємо короткий конспект із ключовими тезами наших спікерок і спікерів.

Юлія Кабанець

25 вересня 2020

Коронавірус і дистанційна робота: що зробила держава

В аналітичному документі ми здійснили критичний огляд рішень українських органів державної влади, що були прийняті з 12 березня до 9 вересня 2020 року у сфері зайнятості. Що таке дистанційна робота, якими є її переваги та недоліки, якими були дії держави щодо дистанційної роботи, які проблеми у цій сфері залишилися поза увагою держави?

Ліліана Філіпчук, Наталія Ломоносова

25 вересня 2017

Рух абітурієнтів між областями України

Ми давно хотіли дізнатись, як часто випускники українських шкіл вступають у близькі до дому навчальні заклади, і навпаки — як часто вони їдуть до Києва чи хоча б у сусідню область?

Ігор Самохін, Наталія Онищенко

27 листопада 2019

Державна житлова політика в Україні: сучасний стан та перспективи реформування

У 2019 році аналітичний центр CEDOS провів комплексне дослідження житлової політики в Україні. Ми проаналізували наукові дослідження щодо житлових політик у різних країнах, зміни українського законодавства протягом років незалежності, дані державної статистики, результативність державних житлових програм, а також соцопитування.

Павло Федорів, Наталія Ломоносова

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати