Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Практичні поради, як налагодити конструктивну взаємодію між службов_ицями і представни_цями ГО в українських містах

У 2017-2019 роках аналітичний центр CEDOS дослідив взаємодію органів міської влади з громадянським суспільством, а також процеси прийняття управлінських рішень у Києві, Харкові та Львові. Які механізми прийняття рішень дозволяють врахувати потреби жител_ьок*? Які кращі практики існують у цій сфері? Що варто змінити у такій взаємодії, щоби вона була більш ефективною? Щоб відповісти на ці питання, ми опитали службов_иць і представн_иць громадського сектору, а також здійснили аналіз міських стратегічних документів. Результатом дослідження є набір практичних рекомендацій для подолання перешкод у взаємодії представни_ць громадянського суспільства та службов_иць. Вони є доволі універсальними і можуть використовуватися в різних містах. 

Дослідження здійснювалося в рамках проекту "Посилення громадянської участі в українських містах" за підтримки Фундації Чарльза Стюарта Мотта. 

Ілюстрації: Романа Рубан

Не зважаючи на те, що у тексті зображень використовуються тільки жіночі гендеровані закінчення, насправді ми пишемо про всіх: активісток та активістів, службовиць та службовців, жителів та жительок міст. Для спрощення прочитання тексту ми залишили в ньому тільки жіночий рід на позначення сукупності людей різних гендерів, щоби врівноважити перекіс, який існує в україномовному інформаційному просторі, коли використовуються переважно закінчення чоловічого роду. 

Читати далі

6 грудня 2013

Соціально-економічний та професійний портрет українського викладача

До вашої уваги звіт на основі опитування викладачів України щодо їх життя та праці, проведеного у квітні 2013.

Інна Совсун, Ірина Когут, Єгор Стадний

19 грудня 2017

Українські студенти за кордоном: факти та стереотипи

Ми аналізуємо дані та перевіряємо поширені уявлення, пов’язані із виїздом українських студентів за кордон.

Єгор Стадний

19 грудня 2018

Українське студентство в Угорщині: політики залучення, інтеграції та мотивація і плани студентства

Найбільша частка українського студентства, яке навчається в Угорщині, належить до угорської етнічної меншини: з загальної кількості 1168 студентів з українським громадянством у 2017-2018 академічному році більше 1000 навчалися на угорськомовних програмах. Навчання для них у бюрократичному та фінансовому плані не складніше, ніж для громадян Угорщини

22 серпня 2019

Гід з доказового прийняття рішень про інтеграцію ВПО

Прижитися на новому місці після вимушеного переселення займає кілька років. Що може зробити місцева влада і громадянське суспільство, щоб потенціал ВПО реалізовувався, в тому числі і на користь громади? Ми в аналітичному центрі CEDOS створили покрокову інструкцію для доказового і ефективного прийняття рішень про інтеграцію.

Андрій Солодько, Нін Ходорівсько

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати