Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (березень 2014 - травень 2015)

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) є одним з ключових питань на порядку денному. Наразі не впроваджено комплексної програми із працевлаштування переміщених осіб, не обраховано економічні наслідки їх працевлаштування. Робота з працевлаштування, чи радше рекрутингу, ведеться одразу декількома ініціативами за підтримки міжнародних донорів. Проте вони не можуть покрити потреби усіх ВПО, яким потрібна робота.

Попри нарікання на роботу Державної Служби зайнятості, статистична інформація демонструє, що дана служба виконує великий обсяг роботи, який не можуть виконувати недержавні установи.

Оберіть область, щоб отримати інформацію про неї та побачити її на графіках:

Оберіть область на карті

 
Загальна кількість ВПО, що отримували послуги
державної служби зайнятості

  До 999 осіб

  1000 - 2999 осіб

  3000 - 4499 осіб

  5000 осіб і більше

з них у відсотках від загальної кількості:
(показати в абсолютних значеннях)

ВПО, що отримували допомогу
по безробіттю
ВПО, що були
працевлаштовані
ВПО, що проходили
професійне навчання

Дані за 1 березня 2014 - 29 травня 2015. Джерело  

Читати далі

3 грудня 2014

Аналіз приватних грошових переказів в Україну у першому півріччі 2014 року (на основі даних НБУ)

Грошові перекази мігрантів є більш стабільними в порівнянні з іншими джерелами зовнішніх надходжень такими, як прямі іноземні інвестиції чи офіційна допомогою з метою розвитку. В деяких випадках перекази можуть навіть зростати в періоди економічної чи політичної нестабільності в країні походження мігрантів. Однак в Україні економічний спад та військове протистояння супроводжується скороченням обсягу грошових переказів.

Олександра Слободян

27 червня 2016

Моделі реєстрації місця проживання: світовий досвід

У світі існують найрізноманітніші підходи до організації реєстрації місця проживання громадян. Короткий огляд цих систем на прикладах Франції, Британії, США, Австралії, Канади, Німеччини, Австрії, Латвії та Литви. 

Андрій Солодько

13 грудня 2016

Українські студенти за кордоном: скільки та чому?

Протягом кількох років аналітичний центр CEDOS збирає та аналізує дані про кількість українських громадян, які навчаються у закордонних університетах. За цей час утворилась база даних, яка охоплює 33 країни у період з 2008/2009 до 2014/2015 навчальних років.

Олександра Слободян, Єгор Стадний

16 липня 2014

Навчальне навантаження вчителів в Україні та країнах Європи

Аналітична записка розглядає питання навчального навантаження вчителів в Україні та в країнах Європи: способи його формування, обсяги та види, а також наводить рекомендації щодо можливих змін обсягів навантаження в Україні. Подаються дані по навантажнню та заробітній платі вчителів у країнах ЄС.

Ірина Когут

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати