Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (березень 2014 - травень 2015)

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) є одним з ключових питань на порядку денному. Наразі не впроваджено комплексної програми із працевлаштування переміщених осіб, не обраховано економічні наслідки їх працевлаштування. Робота з працевлаштування, чи радше рекрутингу, ведеться одразу декількома ініціативами за підтримки міжнародних донорів. Проте вони не можуть покрити потреби усіх ВПО, яким потрібна робота.

Попри нарікання на роботу Державної Служби зайнятості, статистична інформація демонструє, що дана служба виконує великий обсяг роботи, який не можуть виконувати недержавні установи.

Оберіть область, щоб отримати інформацію про неї та побачити її на графіках:

Оберіть область на карті

 
Загальна кількість ВПО, що отримували послуги
державної служби зайнятості

  До 999 осіб

  1000 - 2999 осіб

  3000 - 4499 осіб

  5000 осіб і більше

з них у відсотках від загальної кількості:
(показати в абсолютних значеннях)

ВПО, що отримували допомогу
по безробіттю
ВПО, що були
працевлаштовані
ВПО, що проходили
професійне навчання

Дані за 1 березня 2014 - 29 травня 2015. Джерело  

Читати далі

8 липня 2014

Академічна міграція

Сучасна світова наука є немислимою без вільного обміну ідеями та інтернаціональних дослідницьких команд. Проте для одних країн академічна мобільність перетворюється на втрату наукового потенціалу, в той час як інші країни використовують цей механізм для збагачення власного людського капіталу.

Ірина Світящук, Єгор Стадний

24 липня 2018

Досвід вимірювання культури та креативності в містах України

Ділимося досвідом вимірювання культури та креативності в містах України. На замовлення Kyiv Smart City розробили методологію Індексу культурного та креативного потенціалу та апробували її на даних для 5 міст. Попри те, що зараз Індекс ще не може бути повноцінним інструментом, публікуємо ці результатати та запрошуємо всіх до дискусії.

Олександра Слободян, Анастасія Фітісова, Дарина Пирогова, Марія Грищенко

5 березня 2014

Рейтинг прозорості національних ВНЗ

Для справжнього подолання корупції та підвищення ефективності витрачання бюджетних коштів потрібно збільшити прозорість та підзвітність університетів як перед суспільством загалом, так і перед внутрішньоуніверситетською громадою.

Інна Совсун, Ірина Світящук, Єгор Стадний

9 жовтня 2015

Вища освіта: кого і скільки замовляє держава?

Ми простежили динаміку обсягів державного замовлення та витрат на нього за останні 9 років, порівняли кількість випускників з кількістю зарахованих студентів у різних галузях та візуалізували все це для вас.

Єгор Стадний

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати