Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Соціально-економічний та професійний портрет українського викладача

Завантажити (pdf)

У квітні-червні цього року було проведено опитування викладачів України щодо їх життя та праці. На його основі ми написали звіт, що включає такі теми:

- доходи викладачів;

- кар’єрне зростання;

-права викладачів;

- навантаження;

- наукова робота.

Читати далі

1 квітня 2016

Українці просять притулок у ЄС: справді біженці чи економічні мігранти?

У яких країнах ЄС українці просять притулок? За рахунок яких категорій зросла кількість шукачів притулку з України в ЄС? Чому українці отримують відмови? Хто з українців потенційно має право на статус біженця чи отримання інших форм захисту?

Анастасія Фітісова, Андрій Солодько

1 жовтня 2018

Українські студенти у Словаччині: політики залучення, інтеграції та мотивація і плани студентів

Швидке зростання кількості українських студентів в останні кілька років збіглось з соціодемографічними тенденціями у Словаччині. Дедалі більше словацьких студентів обирають навчання за кордоном, тому університети вмотивовані заповнити утворену прогалину українськими студентами, які мають вільний доступ до ринку праці.

28 грудня 2019

Як виміряти інтеграцію внутрішньо переміщених осіб

Оцінка процесу інтеграції ВПО неможлива без відповідного забезпечення цього процесу періодичними та надійними даними щодо становища ВПО. Для цього необхідно провести перепис та включити в нього питання, яке б дозволило виокремити ВПО серед інших внутрішніх мігрант_ок. Також слід погодити критерії інтеграції ВПО та закріпити їх у Стратегії...

Олександра Слободян

11 травня 2016

Угода ЄС-Туреччина: зміст та передумови підписання

18 березня цього року була підписана угода між Європейським Союзом та Туреччиною, яка активує процес реадмісії, і, як сподіваються в Брюсселі, має вирішити гуманітарну міграційну кризу в Греції.

Андрій Солодько

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати