Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Статистика міжнародної міграції в Україні

Аналітичний центр CEDOS запрошує фахову громадськість на обговорення викликів вдосконалення системи статистики міжнародної міграції. 

У травні - вересні 2019 ми оцінювали поточний стан системи збору, обробки та публікації даних в сфері міжнародної міграції. Ми подивилися на цю систему через призму міжнародних стандартів та вимог Євростату. Під час заходу ми обговоримо результати цієї оцінки, а також рекомендації Державній міграційній службі, Держстату та іншим органам влади. 

На заході попрацюємо над питаннями:

  • Що ми знаємо про іноземних громадян_ок, які проживають в Україні, завдяки даним, які збирає Україна? Покажемо, яких простих речей ми не знаємо через те, що такі дані не збираються в Україні.

  • Чи відповідає статистика в сфері міжнародної міграції міжнародним стандартам? Іншими словами, чи порівнювані українські дані про міжнародну міграцію з даними інших країн? 

  • Яких інституційних та технічних спроможностей збирати, обробляти та публікувати якісні дані в сфері міграції бракує органам влади?  

До обговорення запрошуються представни_ці Державної міграційної служби, Держстату, Державної прикордонної служби, Міністерства закордонних справ, профільних міжнародних та громадських організацій, експерт_ки в сфері міграції та всі зацікавлені особи.

Відвідування вільне, реєстрація тут.

Подія у Фейсбуці

Марафон справедливого урядування

Ефективне урядування - це, на нашу думку: 

  • усвідомлення цінностей, заради реалізації яких приймаються управлінські рішення;

  • дослідження та робота з даними для того, щоб ефективніше до цих цінностей рухатися.

Обидва компоненти, вважаємо ми, однаково важливі для того, щоб в Україні ставало краще жити. 

Тому цієї осені аналітичний центр CEDOS не тільки презентуватиме результати досліджень. Ми організовуємо Марафон справедливого урядування, щоб піднімати серед фахової громадськості також ціннісні питання: які цілі урядування потрібно ставити у цих сферах? Чиї проблеми і потреби мають бути в пріоритеті, і за рахунок яких ресурсів? 

Розклад:

31 жовтня - обговорення міграційної статистики

27 листопада - обговорення української житлової політики за результатами дослідження

5 грудня - обговорення стратегій розвитку міст

12 грудня - обговорення проблем інтеграції жінок-мігранток в українське суспільство

19 грудня - обговорення індикаторів інтеграції ВПО

Заходи відбудуться в рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого  суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати