Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Український урбаністичний форум 2020

Зустрічайте перший Український урбаністичний форум нового десятиліття, який їде у Хмельницький 19-20 червня.

“Ринок вирішить?” – питання, яке стане головною темою цьогорічного заходу. Ми пропонуємо урбаністкам і урбаністам говорити про розвиток міст в умовах ринкової економіки. Зокрема про соціальні, політичні, економічні процеси, що стоять за щоденними проблемами типових українських міст. Чому громадський транспорт не їде, а на місці комунальних кінотеатрів будують готелі. Кому потрібен торговий центр замість скверу, і чому занепадає архітектурна спадщина. 

Хмельницький – обласний центр з населенням близько 300 тисяч людей, яких багато в Україні. Ми хочемо зрозуміти, чим живуть і як розвиваються такі міста. Тема події є також посиланням на один із найбільших в Україні ринків, який розташований у Хмельницькому та є важливим джерелом наповнення бюджету міста. Саме тому цьогорічний форум досліджуватиме ринок як публічний простір і місце зайнятості людей.

Позначте у календарі дати 19-20 червня. Приїжджайте в Хмельницький розмірковувати, чи справді “ринок вирішить” усі міські проблеми.

Український урбаністичний форум — це щорічний захід для знайомств, мережування, навчання та обміну досвідом українського урбаністичного руху. Його організатором є Аналітичний центр CEDOS, а головним медіа-партнером – українська урбаністична платформа Mistosite. Форум проходить за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.  Локальними партнерами у 2020 році стануть громадська ініціатива Proprostir, Агенція розвитку Хмельницького та Хмельницька міська рада.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати