Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Як досліджувати важкодоступні групи в Україні? Методологічнй семінар-дискусія

Аналітичний центр CEDOS запрошує вас взяти участь у семінарі-дискусії, присвяченому методологічним аспектам дослідження важкодоступних груп.

Як проводити дослідження в умовах обмеженої інформації про досліджувану групу? Як вийти на контакт з людьми, з якими неможливо зв’язатися через установи та організації? Як планувати дослідження за таких умов? Як вибудовувати довіру з інформант_ками, які є стигматизованими в суспільстві?

Під час семінару, разом із запрошеними дослідницями, ми пропонуємо узагальнити досвід та обговорити ці та інші питання на прикладі досліджень

  • бездомних (Анастасія Рябчук, канд. соціол. наук, доцентка кафедри соціології НаУКМА);
  • людей, що живуть з ВІЛ, підлітків, що вживають наркотики, молодих підлітків груп ризику (Світлана Шевченко, канд. соціол. наук, старша наукова співробітниця Інституту соціології НАН України);
  • жінок-іммігранток в Україні (Анастасія Фітісова, магістриня соціології КНУ ім. Тараса Шевченка, Наталія Ломоносова, магістриня соціології НаУКМА, Ліліана Філіпчук, бакалаврка політології НаУКМА, дослідниці CEDOS).

Питання, які обговорять спікерки під час семінару-дискусії:

  • Що таке важкодоступна група? Які є виклики у дослідженнях важкодоступних груп?
  • Як правильно спланувати дослідження важкодоступної групи? Як вибудувати довіру з представни_цями важкодоступної групи?

Наприкінці семінару буде час для запитань і коментарів від аудиторії.

Дискусію модеруватиме Данило Судин, канд. соціол. наук, доцент кафедри соціології УКУ, науковий співробітник відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України.

Подія відбудеться у додатку Zoom. Для участі в семінарі необхідно зареєструватися.

Захід відбудеться в рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати