Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Який тиск створюють ВПО на інфраструктуру у східних областях?

Презентація Олександри Слободян, аналітикині в сфері міграції CEDOS, з круглого столу "Залучення громад і вимушених переселенців до відновлення України", який проходив 7 грудня в Києві в Українському кризовому медіа-центрі. Також було презентовано результати досліджень щодо потреб ВПО та стану східних регіонів, проведених у Харківській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, та Дніпропетровській областях. 

Дослідження проводили КМІС та CEDOS в рамках проекту «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України» фонду "Відродження"

Аудіозапис з події шукайте на сайті CEDOS.org.ua після 11 грудня

ВПО у східних областях України: сфери потенційного тиску на інфраструктуру from CEDOS think tank

Читати далі

21 липня 2015

Грошові перекази в Україну за перший квартал 2015 року

Падіння обсягу грошових переказів, яке розпочалося у 2014 році, продовжилось і у 2015. Частково це скорочення зумовлене змінами в методології, оскільки починаючи з 2014 року НБУ оприлюднює обсяги грошових переказів без врахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

Олександра Слободян

12 січня 2015

Бюджет освіти та науки 2015: що прийняли депутати

Вчора народні депутати отримали проект Бюджету на 2015 рік – це вже вдруге уряд вносить його на розгляд до ВР. В порівнянні з проектом, який подавався 13 грудня, певні показники запланованих державних витрат зазнали відчутних змін.

Єгор Стадний

21 грудня 2019

Стратегії розвитку міст: удосконалення підходів. Приклад Києва

Ми проаналізували Стратегію розвитку Києва до 2025 року і визначили її місце серед інших стратегічних документів різних рівнів, а також вивчили теоретичні підходи й основну нормативно-правову базу щодо розробки стратегій регіонів і міст в Україні.

Юлія Назаренко, Олена Сирбу

1 жовтня 2018

Українські студенти у Словаччині: політики залучення, інтеграції та мотивація і плани студентів

Швидке зростання кількості українських студентів в останні кілька років збіглось з соціодемографічними тенденціями у Словаччині. Дедалі більше словацьких студентів обирають навчання за кордоном, тому університети вмотивовані заповнити утворену прогалину українськими студентами, які мають вільний доступ до ринку праці.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати