(044)338-89-04 info@cedos.org.ua
на головну CEDOS

Андрій Солодько

Ідентифікація осіб в умовах збройного конфлікту в Україні

25 жовтня 2017

У цій публікації ми намагалися пояснити, в чому відмінність між процедурами верифікації та ідентифікації. А також надати огляд сучасним моделям встановлення особи і запропонувати зміни, які б спростили процедуру в умовах збройного конфлікту в Україні.

Українці за кордоном та українська влада: як разом працювати для України?

21 серпня 2017

Чи розроблена в державі політика взаємодії з українцями за кордоном? Чи усвідомлюються особливі потреби трудових мігрантів, студентів, які поїхали за кордон? Чи готова держава співпрацювати з діаспорою? Чи готова створювати спеціальні програми реінтеграції? Підсумки публічного обговорення залучення українців за кордоном до реформ в Україні.

Андрій Солодько, Анастасія Фітісова, Олександра Слободян

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ: проблеми та стратегії реформування

1 березня 2017

Чинна система реєстрації місця проживання не виконує покладені на неї функції через складну процедуру, яка створює перепони в реєстрації для тих осіб, що проживають у житлі, яке їм не належить. Ефективною стратегією реформування реєстрації місця проживання є запровадження повністю декларативної системи.

Олександра Слободян

Приватні грошові перекази в 1 кварталі 2016 року

8 серпня 2016

У річних даних за 2015 рік НБУ переглянув розмір грошових переказів за попередні квартали в сторону збільшення. Виникає питання, чи був такий перегляд обґрунтованим та чи суттєво він вплинув на розмір зростання.

Андрій Солодько, Олександра Слободян

Огляд ситуації з ВПО в першому півріччі 2016 року

13 липня 2016

ВПО залишаються вразливою групою населення, чиї права постійно порушуються або не захищаються чи не гарантуються на достатньому рівні. Проте деякі зрушення в посиленні соціально-­економічних прав таки є.

Андрій Солодько

Моделі реєстрації місця проживання: світовий досвід

27 червня 2016

У світі існують найрізноманітніші підходи до організації реєстрації місця проживання громадян. Короткий огляд цих систем на прикладах Франції, Британії, США, Австралії, Канади, Німеччини, Австрії, Латвії та Литви. 

Андрій Солодько

Угода ЄС-Туреччина: зміст та передумови підписання

11 травня 2016

18 березня цього року була підписана угода між Європейським Союзом та Туреччиною, яка активує процес реадмісії, і, як сподіваються в Брюсселі, має вирішити гуманітарну міграційну кризу в Греції.

Андрій Солодько, Анастасія Фітісова

Українці просять притулок у ЄС: справді біженці чи економічні мігранти?

1 квітня 2016

У яких країнах ЄС українці просять притулок? За рахунок яких категорій зросла кількість шукачів притулку з України в ЄС? Чому українці отримують відмови? Хто з українців потенційно має право на статус біженця чи отримання інших форм захисту?

Тарас Доронюк

Імміграційні квоти в Україні

31 березня 2016

ВР прийняла Закон України "Про зовнішню трудову міграцію", внесла зміни до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту". Поза безвізовим діалогом міграційне законодавство ніяк не зрушилося. Це передусім стосується питань імміграції та реформування цієї системи.

Андрій Солодько, Анастасія Фітісова

Міграційна криза в ЄС: статистика та аналіз політики

4 березня 2016

2015 рік став рекордним за кількістю шукачів притулку, які прибули в Європу. Це явище дістало назву "європейська міграційна криза". Ми проаналізували, як змінювалася кількість мігрантів та еволюціонувала європейська політика.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати