(044)338-89-04 info@cedos.org.ua
на головну CEDOS

Твоя можливість стати аналітикинею/ом - оплачуване стажування в Аналітичному центрі CEDOS.

У нас - міждисциплінарна робота над дослідженням та адвокацією рівності, справедливості та обґрунтованого прийняття рішень у сферах-локомотивах розвитку суспільства: освіті, міграції та міському розвитку.

В нашому портфоліо - вплив на закони про освіту та їхню практичну реалізацію, вплив на міське управління в різних населених пунктах, діалог між владою та громадою, робоча група з реформи "прописки", унікальні дослідження.

Ми шукаємо вмотивованих кандидаток та кандитатів, в першу чергу соціологів, культурологинь, істориків та математикинь, але не тільки. Мінімум - закінчений бакалаврат (такі умови конкурсу).

Детально про умови стажування - тут: bit.ly/podrobytsi

Дедлайн: 12 березня.

Конкурс на стажування студенток та студентів в аналітичних центрах України проводить Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Наша тематика - не ваша сфера інтересів? Читайте подробиці про конкурс, обирайте інший центр з відповідним тематичним напрямком.

Розвиваймо аналітичний сектор в Україні разом 

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати