Анонс події

Дослідження точно потрібні в академічній сфері. Їх роблять і аналітичні центри. Але чи обмежується дослідницька діяльність лише цими сферами? Багато проєктів громадських організацій також передбачають дослідження. Тож як зрозуміти, чи потрібні дослідження саме вашій організації або проєкту? Чи є альтернативи? Для чого взагалі потрібні дослідження?

26 листопада, 10:00-13:00, запрошуємо вас на перший воркшоп у рамках Школи Cedos, де ми поговоримо про ці питання. Cedos вирішив поділитися власним досвідом та знаннями, аби допомогти іншим організаціям розвиватися, посилювати свої спроможності, реалізовувати нові проєкти і моніторити діяльність органів влади.

На воркшопі з’ясуємо:

  • що таке аналітичні центри, яка їхня роль в громадському секторі, та як вони взаємодіють з іншими сторонами;
  • як відбуваються дослідження у соціальних проєктах, у яких випадках їх доцільно проводити, у чому особливості досліджень, які роблять аналітичні центри;
  • яким є цикл публічної політики та потенційне місце проєктів і досліджень у ньому.

Окрім теоретичної частини, ми підготували і групові обговорення й завдання, які допоможуть познайомитись з іншими представни_цями громадського сектору, обмінятися досвідом, розглянути конкретні кейси і закріпити знання на практиці.

Тренер_ки:
Олена Сирбу, аналітикиня Cedos
Павло Федорів, аналітик, керівник проєктів Cedos

Подія відбудеться у додатку Zoom. Для участі необхідно зареєструватися. Дедлайн для реєстрації: 24 листопада. Посилання на подію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні події.

Другий воркшоп у рамках Школи Cedos відбудеться 2 грудня: Як проводити кабінетні дослідження? | Школа Cedos. Ви можете зареєструватись як на окремий воркшоп, так і на обидва одразу.

Школа Cedos реалізується у рамках проєкту “Зміцнення організацій громадянського суспільства для підтримки реформ в Україні”, що виконується за фінансової підтримки Програми Matra Королівства Нідерланди.