Що шукаєте?

Послуги

Cedos є громадською організацією і аналітичним центром. Окрім власних проєктів, ми радо долучаємося до партнерств і консорціумів, а також надаємо послуги на замовлення вже понад 4 роки. Усі зароблені гроші витрачаємо на те, щоби зробити світ кращим.

Що ми пропонуємо

Дослідження й аналітика

Cedos працює над дослідженнями і аналітикою з 2010 року. Можемо провести дослідження «під ключ», пройти весь шлях у партнерстві з замовниками або виконати частину роботи в межах більшого дослідницького проєкту.

Наш досвід включає проведення соціологічних досліджень з кількісною, якісною і змішаною методологіями, збір і аналіз даних, оцінювання проєктів, аналіз державних політик, розробку рекомендацій на основі досліджень. Щоби найкраще досягнути бажаної цілі, для кожного дослідження ми розробляємо окрему методологію.

Наші дослідження

Консультування

Ми з радістю консультуємо інші громадські організації та ініціативи, органи влади, міжнародні організації і установи. Предметом консультацій можуть бути:

- проведення досліджень, робота з даними і аналіз державних політик;
- галузеві знання у сферах нашої експертизи: місто, освіта, міграція, зайнятість, житло, культура, демократія, гендер, соціальна політика, клімат, безпека;
- проєктний менеджмент у третьому секторі, організаційний розвиток, адвокація і комунікація суспільних змін.

Ділимося тим, що знаємо на власному досвіді.

Наші експерт_ки

Тренінги і навчання

Місія Cedos – поширювати знання. Ми навчаємо і проводимо тренінги: організовуємо власні та працюємо на замовлення. Допоможемо розбіратися, як проводити дослідження і робити аналітику, а також поділимося знаннями у темах нашої експертизи. Даємо як теоретичну базу, так і практичні навички.

Працюємо в різних форматах: лекції, тренінги, воркшопи, довгострокові навчальні програми, менторство, стажування. Завжди розробляємо і адаптовуємо матеріали, аби найкраще задовольнити потребу.

Наші події

Приклади

Дослідження обізнаності та ставлення батьків і вчительства до комплексної сексуальної освіти

На замовлення Фонду народонаселення ООН провели дослідження, що включало в себе національне репрезентативне опитування, а також фокус-групи. Ми з’ясували рівень обізнаності, а також ставлення батьків і вчительства до комплексної сексуальної освіти у школах. Результати дослідження допоможуть Міністерству освіти і науки впроваджувати в Україні стандарти ЮНЕСКО щодо сексуальної освіти.

Курс «Сучасні тенденції міського розвитку»

Розробили і провели триденний навчальний модуль з 10 блоків по 1,5 години. Ми познайомили слухач_ок зі світовими тенденціями міського розвитку та основними теоріями сучасних процесів урбанізації. Курс відбувся в рамках програми підготовки магістрів публічного адміністрування для команд із шести міст у Донецькому державному університеті управління.

Огляд освітнього сектору в Україні

Надали дані і аналіз контексту для дослідження Світового банку «Огляд освітнього сектору в Україні. Рухаючись до ефективності, рівності та дієздатності». Ми склали масиви даних щодо середньої освіти та закладів вищої освіти; зробили описовий аналіз даних показників середньої освіти в Україні; а також проаналізували, які фактори можуть мати вплив на освітню нерівність школярів.

Аналіз можливостей громадянської участі в інвентаризації зелених насаджень у Києві

Провели розвідувальну фокус-групову дискусію і підготували аналітичний звіт із рекомендаціями для ГО УЕК «Зелена Хвиля». Ми з’ясували, у який спосіб і на яких умовах громадські активіст_ки готові долучитися до процесу інвентаризації зелених насаджень у місті.

Дослідження співпраці громадського кліматичного руху і органів влади

Провели дві хвилі дослідження, що включає онлайн-анкетування та проведення глибинних інтерв’ю із громадськими активіст_ками і представни_цями органів влади національного і місцевого рівнів. Ми з’ясували рівень і форми взаємодії сторін і динаміку стосунків між ними, а також складнощі і потенційні можливості співпраці. На основі дослідження розробили рекомендації. Партнер проєкту: Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля.

Дослідження точок входу громадян_ок до процесу розробки політик у Києві

Провели аналіз викликів і можливостей залучення житель_ок до прийняття рішень у Києві. Проєкт включав аналіз документів та інших джерел, а також проведення серії глибинних інтерв’ю. Результатом стало мапування точок входу громадян_ок до процесу розробки політик у місті. Замовник: офіс Ради Європи в Україні.

Дослідження механізми участі громадян_ок у процесі прийняття рішень органами міської влади у Києві

На замовлення Ради Європи провели дослідження, що включало в себе аналіз документів, глибинні інтерв’ю з представни_цями органів влади і фокус-групи з громадськими активіст_ками. На основі аналізу наявного стану справ ми розробили рекомендації щодо вдосконалення механізмів залучення житель_ок до міського управління. Результати дослідження лягли в основу Академії громадської участі - триденного заходу для налагодження взаємодії між активіст_ками і службов_ицями.

Розробка методології Індексу культурного та креативного потенціалу міст України.

На замовлення Kyiv Smart City ми розробили методологію індексту, а також провели її першу апробацію, під час якої зібрали більше 100 показників для Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова. На основі проведеного аналізу зробили висновок про те, чи є можливим повноцінне створення такого індексу в Україні в теперішніх умовах.

Дослідження взаємодії організацій громадянського суспільства та органів влади у Вінниці

На замовлення КП «Інститут розвитку міст» провели дослідження, що включало в себе два компоненти: 1) анкетування громадських організацій, 2) глибинні інтерв’ю і фокус-групи з активіст_ками і публічними службов_ицями. Ми оцінили стан розвитку громадянського суспільства у місті, дослідили взаємодію громадських організацій між собою та з органами влади, а також роль хабу і спілки «Місто змістів» у розвитку цієї взаємодії.

Відгуки

Людмила Янкіна

координаторка проектів, Центр прав людини ZMINA

Наша співпраця з аналітичним центром Cedos розпочалася у 2015 році з проєкту реформи системи реєстрації місця проживання в Україні. Я б безперечно рекомендувала Cedos не лише як організацію з великим досвідом у сфері міграції та мобільності, а і як надійного партнера, який щиро прагне добробуту вразливих груп населення з інституційною спроможністю проводити проєкти на найвищому рівні.

Сергій Квіт

міністр освіти і науки України (2014-2016)

Команда Cedos неодноразово проводила аналіз освітньої політики та освітніх процесів в Україні для потреб Міністерства. Аналітики Cedos продемонстрували надзвичайно грунтовну та методологічно якісну роботуЯ всіляко хочу рекомендувати команду Cedos як професійного та надійного виконавця дослідницьких завдань.

Софія Голота

менеджерка ініціативи з розвитку аналітичних центрів, Міжнародний фонд Відродження

Cedos застосовує інноваційний підхід до розробки високоякісних досліджень та аналізу. Результати роботи Cedos використовують у своїй діяльності інші аналітичні центри, представники громадянського суспільства, державні службовці, донори та активні громадяни для прийняття обґрунтованих рішень.

учасник воркшопу

Хотів брати участь далі в ваших заходах, для вдосконалення навичок в проведенні досліджень та різноманітного моніторингу. Хочу практично брати участь в ваших дослідженнях. Ви круті.

учасниця воркшопу

Дякую за Вашу роботу! З нетерпінням очікую наступних семінарів, вебінарів та заходів :)

отримувач консультації

Отримали якісний аналіз нашої методології. Почули наскільки вона є зрозумілою для інших читачів та експертного середовища.

Уляна Токарєва

заступниця міністерки соціальної політики України (з 2022)

Проведена аналітична робота є вкрай цінною у воєнний час як для центральних органів виконавчої влади, які формують соціальну політику, так і для місцевих органів влади, які її реалізовують.

Тимофій Милованов

міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (2019-2020)

Cedos — найкращий дослідницький інститут з освіти та науки в Україні.

Напишіть нам

Розкажіть коротко про вас і ваш запит