Що шукаєте?

Послуги

Cedos є громадською організацією і аналітичним центром. Окрім власних проєктів, ми радо долучаємося до партнерств і консорціумів, а також надаємо послуги на замовлення вже понад 4 роки. Усі зароблені гроші витрачаємо на те, щоби зробити світ кращим.

Що ми пропонуємо

Дослідження й аналітика

Cedos працює над дослідженнями і аналітикою з 2010 року. Можемо провести дослідження «під ключ», пройти весь шлях у партнерстві з замовниками або виконати частину роботи в межах більшого дослідницького проєкту.

Наш досвід включає проведення соціологічних досліджень з кількісною, якісною і змішаною методологіями, збір і аналіз даних, оцінювання проєктів, аналіз державних політик, розробку рекомендацій на основі досліджень. Щоби найкраще досягнути бажаної цілі, для кожного дослідження ми розробляємо окрему методологію.

Наші дослідження

Консультування

Ми з радістю консультуємо інші громадські організації та ініціативи, органи влади, міжнародні організації і установи. Предметом консультацій можуть бути:

- проведення досліджень, робота з даними і аналіз державних політик;
- галузеві знання у сферах нашої експертизи: місто, освіта, міграція, зайнятість, житло, культура, демократія, гендер, соціальна політика, клімат, безпека;
- проєктний менеджмент у третьому секторі, організаційний розвиток, адвокація і комунікація суспільних змін.

Ділимося тим, що знаємо на власному досвіді.

Наші експерт_ки

Тренінги і навчання

Місія Cedos – поширювати знання. Ми навчаємо і проводимо тренінги: організовуємо власні та працюємо на замовлення. Допоможемо розбіратися, як проводити дослідження і робити аналітику, а також поділимося знаннями у темах нашої експертизи. Даємо як теоретичну базу, так і практичні навички.

Працюємо в різних форматах: лекції, тренінги, воркшопи, довгострокові навчальні програми, менторство, стажування. Завжди розробляємо і адаптовуємо матеріали, аби найкраще задовольнити потребу.

Наші події

Приклади

Дослідження обізнаності та ставлення батьків і вчительства до комплексної сексуальної освіти

На замовлення Фонду народонаселення ООН провели дослідження, що включало в себе національне репрезентативне опитування, а також фокус-групи. Ми з’ясували рівень обізнаності, а також ставлення батьків і вчительства до комплексної сексуальної освіти у школах. Результати дослідження допоможуть Міністерству освіти і науки впроваджувати в Україні стандарти ЮНЕСКО щодо сексуальної освіти.

Курс «Сучасні тенденції міського розвитку»

Розробили і провели триденний навчальний модуль з 10 блоків по 1,5 години. Ми познайомили слухач_ок зі світовими тенденціями міського розвитку та основними теоріями сучасних процесів урбанізації. Курс відбувся в рамках програми підготовки магістрів публічного адміністрування для команд із шести міст у Донецькому державному університеті управління.

Огляд освітнього сектору в Україні

Надали дані і аналіз контексту для дослідження Світового банку «Огляд освітнього сектору в Україні. Рухаючись до ефективності, рівності та дієздатності». Ми склали масиви даних щодо середньої освіти та закладів вищої освіти; зробили описовий аналіз даних показників середньої освіти в Україні; а також проаналізували, які фактори можуть мати вплив на освітню нерівність школярів.

Аналіз можливостей громадянської участі в інвентаризації зелених насаджень у Києві

Провели розвідувальну фокус-групову дискусію і підготували аналітичний звіт із рекомендаціями для ГО УЕК «Зелена Хвиля». Ми з’ясували, у який спосіб і на яких умовах громадські активіст_ки готові долучитися до процесу інвентаризації зелених насаджень у місті.

Дослідження співпраці громадського кліматичного руху і органів влади

Провели дві хвилі дослідження, що включає онлайн-анкетування та проведення глибинних інтерв’ю із громадськими активіст_ками і представни_цями органів влади національного і місцевого рівнів. Ми з’ясували рівень і форми взаємодії сторін і динаміку стосунків між ними, а також складнощі і потенційні можливості співпраці. На основі дослідження розробили рекомендації. Партнер проєкту: Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля.

Дослідження точок входу громадян_ок до процесу розробки політик у Києві

Провели аналіз викликів і можливостей залучення житель_ок до прийняття рішень у Києві. Проєкт включав аналіз документів та інших джерел, а також проведення серії глибинних інтерв’ю. Результатом стало мапування точок входу громадян_ок до процесу розробки політик у місті. Замовник: офіс Ради Європи в Україні.

Дослідження механізми участі громадян_ок у процесі прийняття рішень органами міської влади у Києві

На замовлення Ради Європи провели дослідження, що включало в себе аналіз документів, глибинні інтерв’ю з представни_цями органів влади і фокус-групи з громадськими активіст_ками. На основі аналізу наявного стану справ ми розробили рекомендації щодо вдосконалення механізмів залучення житель_ок до міського управління. Результати дослідження лягли в основу Академії громадської участі - триденного заходу для налагодження взаємодії між активіст_ками і службов_ицями.

Розробка методології Індексу культурного та креативного потенціалу міст України.

На замовлення Kyiv Smart City ми розробили методологію індексту, а також провели її першу апробацію, під час якої зібрали більше 100 показників для Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова. На основі проведеного аналізу зробили висновок про те, чи є можливим повноцінне створення такого індексу в Україні в теперішніх умовах.

Дослідження взаємодії організацій громадянського суспільства та органів влади у Вінниці

На замовлення КП «Інститут розвитку міст» провели дослідження, що включало в себе два компоненти: 1) анкетування громадських організацій, 2) глибинні інтерв’ю і фокус-групи з активіст_ками і публічними службов_ицями. Ми оцінили стан розвитку громадянського суспільства у місті, дослідили взаємодію громадських організацій між собою та з органами влади, а також роль хабу і спілки «Місто змістів» у розвитку цієї взаємодії.

Відгуки

Людмила Янкіна

координаторка проектів, ZMINA. Центр прав людини

Наша співпраця з аналітичним центром Cedos розпочалася у 2015 році з проєкту реформи системи реєстрації місця проживання в Україні. Я б безперечно рекомендував Cedos не лише як організацію з великим досвідом у сфері міграції та мобільності, а і як надійного партнера, який щиро прагне добробуту вразливих груп населення з інституційною спроможністю проводити проєкти на найвищому рівні.

Сергій Квіт

голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міністр освіти і науки України у 2014-2016

Команда Cedos неодноразово проводила аналіз освітньої політики та освітніх процесів в Україні для потреб Міністерства. Зокрема, Cedos здійснював аналіз державного замовлення у контексті потреб ринку праці, підготовку змін до чинного освітнього законодавства та консультування у створенні проектів законів та нормативних актів, пошук та обробку інформації про світові практики управління освітою та стан розвитку освітніх систем різних країнАналітики Cedos продемонстрували надзвичайно грунтовну та методологічно якісну роботуЯ всіляко хочу рекомендувати команду Cedos як професійного та надійного виконавця дослідницьких завдань

Софія Голота

Менеджерка ініціативи з розвитку аналітичних центрів

Cedos застосовує інноваційний підхід до розробки високоякісних досліджень та аналізу. Результати роботи Cedos використовують у своїй діяльності інші аналітичні центри, представни_ці громадянського суспільства, державні службовці, донори та активні громадяни для прийняття обґрунтованих рішень.

Учасник воркшопу

Хотів брати участь далі в ваших заходах, для вдосконалення навичок в проведенні досліджень та різноманітного моніторингу. Хочу практично брати участь в ваших дослідженнях. Ви круті.

Учасни_ця воркшопу

Дякую за Вашу роботу! З нетерпінням очікую наступних семінарів, вебінарів та заходів :)

Отримувач консультації

Отримали якісний аналіз нашої методології. Почули наскільки вона є зрозумілою для інших читачів та експертного середовища.

Напишіть нам

Розкажіть коротко про вас і ваш запит