Що шукаєте?

Підтримайте Cedos!

Cedos є аналітичним центром і спільнотою, що вивчає соціальні питання і пропонує рішення, щоби кожна людина в Україні мала гідний рівень життя і могла розраховувати на підтримку суспільства, коли з нею стаються непередбачувані нещастя.

Під час війни в Україні ми збираємо та аналізуємо дані про її вплив на українське суспільство. Крім цього працюємо над моніторингом наслідків війни для сфер житла, освіти і соціального захисту, а також вимушеного переміщення людей. Ми аналізуємо можливості відновлення і працюємо над пошуком шляхів зменшення негативних наслідків війни.

За допомогою розміщеної нижче форми ви можете зробити благодійний внесок, щоби підтримати діяльність Cedos. Ми збираємо 250 000 грн для проведення шостої хвилі дослідження досвідів життя під час війни в Україні в лютому-березні 2024 року. Якщо назбираємо більше коштів, або частина коштів залишаться, вони будуть використані на інші дослідження в рамках нашої статутної діяльності (роблячи пожертву ви даєте згоду на такий перерозподіл). Внески на рахунок громадської організації поверненню не підлягають.