Search

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Міста 300 тисяч: молодь, дозвілля, культура

Якість і різноманітність дозвілля залежать від багатьох факторів. На це впливає те, де люди працюють, який у них дохід, скільки вільного часу залишається після роботи і хатніх справ. А також наявність у місті доступної інфраструктури для відпочинку і культурного дозвілля. Наше дослідження зосереджене на тому, як молодь в Хмельницькому, Івано-Франківську, Херсоні проводять дозвілля. Однак, на цій події, ми б також хотіли поговорити з представницями інших схожих українських міст.

Запрошуємо вас у четвер, 24 вересня, з 11:00 до 13:00 на онлайн-дискусію про те, яким є дозвілля в українських містах середнього розміру з населенням близько 300 тисяч людей.

▪ Як розвиваються такі міста? Яким є життя молоді в них, чи існує достатньо можливостей для навчання / роботи / саморозвитку?
▪ Чи достатньо у таких містах публічних просторів для відпочинку і дозвілля? Наскільки комфортними вони є?
▪ Якою є інфраструктура закладів культури в містах?
▪ Як розвивається культура в таких містах? Які є перешкоди на шляху розвитку культури, з чим це пов’язано?
▪ Які групи молодих людей є виключеними з культурного дозвілля міст і з чим це пов’язано?

Наші гості:

Марина Усманова – директорка феміністичної, ЛГБТ інклюзивної організації Інша, Херсон.
Лена Шульга – менеджерка культури, артистична та операційна директорка міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ”. організаторка топових культурних, освітніх та мистецьких подій Рівного.
Марина Герасименко – директорка школи неформальної освіти Камбала, Полтава.
Аліна Дяченко – директорка "Інституту розвитку міст", Вінниця.

Модераторка – Анастасія Боброва, керівниця проєктів Cedos.

Дискусія відбудеться у додатку Zoom. Для участі необхідно зареєструватися. Посилання на подію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні події.

Онлайн-дискусія проходить в рамках проєкту дослідження дозвілля молоді, яке проводить аналітичний центр Cedos за підтримки Українського культурного фонду.
Ілюстрація: Анна Іваненко.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати