Search

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Socio-economic and professional portrait of the Ukrainian teacher

Завантажити (pdf)

У квітні-червні цього року було проведено опитування викладачів України щодо їх життя та праці. На його основі ми написали звіт, що включає такі теми:

- доходи викладачів;

- кар’єрне зростання;

-права викладачів;

- навантаження;

- наукова робота.

Читати далі

27 Sep 2018

Mobility of university applicants in Ukraine: comparison, 2017 and 2018 years

This is the second year that we have an opportunity to analyse the university applicants migration from the locality of their school graduation to the city where the higher education institution they entered is situated. This analysis aims at elucidating four issues...

Yegor Stadny

1 Apr 2019

Взаємодія між органами місцевого самоврядування та громадянським суспільством у Харкові

Чи відбувається діалог зараз у Харкові між місцевими громадськими організаціями та активістками і активістами, з одного боку, та депутатками і службовцями Харківської міської ради з іншого боку? Відповідь, яку ми можемо дати після проведення дослідження: “скоріше так, ніж ні”.

Daryna Pyrogova

11 May 2016

EU-Turkey agreement: content and preconditions

On March, 18th this year, an agreement between the European Union and Turkey was signed. It activated the process of readmission, and, Brussels hopes, should resolve humanitarian migration crisis in Greece.

Andriy Solodko

17 Jan 2017

Social and economic factors contributing to inequality in test results

Опитування учасників ЗНО-2016, у якому взяли участь десятки тисяч випускників шкіл, дозволило вперше оцінити вплив соціально-економічних чинників на навчальні досягнення.

Iryna Kogut, Igor Samokhin

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати