Search

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Level of pressure on infrastructure caused by IDPs

Презентація Олександри Слободян, аналітикині в сфері міграції CEDOS, з круглого столу "Залучення громад і вимушених переселенців до відновлення України", який проходив 7 грудня в Києві в Українському кризовому медіа-центрі. Також було презентовано результати досліджень щодо потреб ВПО та стану східних регіонів, проведених у Харківській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, та Дніпропетровській областях. 

Дослідження проводили КМІС та CEDOS в рамках проекту «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України» фонду "Відродження"

Аудіозапис з події шукайте на сайті CEDOS.org.ua після 11 грудня

ВПО у східних областях України: сфери потенційного тиску на інфраструктуру from CEDOS think tank

Читати далі

16 Mar 2017

«Право на місто»: як громада має брати участь у міському плануванні

Як удосконалити залучення громадян до процесу розробки містобудівної і проектної документації? Напрацювання «Формальної групи» семінару «Право на місто» у Києві

Ivan Verbytskyi

6 Aug 2019

Guidance on How to Choose Higher Education

Together with the Ministry of Education and Science of Ukraine, we have prepared a guidance for the applicants on how to choose higher education. The guidance is based on our research and consists of three sections: professional choice, choice of higher education institution and choice of education abroad.

Yegor Stadny, Nin Khodorivsko

27 Aug 2020

Коронавірус і міграція: як реагував уряд

У відповідь на поширення Covid-19 уряд України закрив кордони, що обмежило населення у реалізації права на свободу пересування та створило чимало проблем для україн_ок та інозем_ок. Ми проаналізували рішення органів влади, які були прийняті під час карантину у сфері міграції в Україні.

Oleksandra Slobodian, Anastasia Fitisova

14 Mar 2014

Kiev budget 2014: How Gerega and Makeyenko wanted to develop the capital

4 лютого було ухвалено бюджет Києва на 2014 рік. Однак після зміни уряду і призначення виборів у столиці стало очевидно, що кошторис зазнає значних змін. Порожня державна скарбниця і обіцяний Яценюком режим жорсткої економії віщують мало приємного. Тож цей аналіз є радше теоретичною розвідкою про те, як напередодні краху режиму щойно призначений намісник Януковича в Києві Володимир Макеєнко планував розвивати місто.

Ivan Verbytskyi

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати