Анонс події

Зміни клімату та питання екології можуть видаватися не найнагальнішими на фоні викликів війни. Проте ми всі засвідчуємо їхні наслідки, які безпосередньо впливають на нас: пікові навантаження на енергосистему в часи літніх теплових хвиль, буревії, зливи чи посухи, на подолання наслідків яких потрібні дефіцитні ресурси. Водночас, облаштування зелених просторів, спільне міське городництво чи сортування сміття можуть бути малими, але необхідними кроками для об’єднання мешканок та мешканців  навколо викликів своєї громади, сприяти налагодженню комунікації та формуванню локальних спільнот. 

У четвер, 14  листопада, з 16:00 до 18:00 за київським часом запрошуємо на онлайн-семінар про те, як громадські та культурні центри можуть працювати з екологічними темами. Під час події ми говоритимемо про те, що на нас чекає в найближчій екологічній перспективі, як локальні ініціативи можуть змінювати ситуацію на місцях, і які кроки можна впроваджувати у громадах вже сьогодні. Після виступів спікерок і спікерів учасниці та учасники події зможуть поставити свої питання і отримати на них відповіді.

Спікерками семінару будуть:

  • Марія Смірнова — архітекторка та експертка зі сталого просторового планування, а також магістерка з природничих наук. Міська активістка та дослідниця. Працює архітекторкою в КП «Агенція просторового розвитку» Вінницької міської ради.
  • Діана Попфалуші — проєктна менеджерка ГО «Плато», радниця Української кліматичної мережі, співавторка подкасту «Пояснизаеко».
  • Катерина Рабан — zero waste і пермакультурна тренерка, голова ГО «Нуль відходів Луцьк», фахівчиня з управління відходами.

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Для того, щоби взяти участь у події і мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням.

Ukraine-Moldova American Enterprise Fund та Cedos  підтримують 11 організацій у розвитку центрів спільнототворення - доступних фізичних просторів, де люди з різних соціальних груп мають можливість зустрічатися і збиратися разом для спільного проведення дозвілля, розвитку громад, співпраці і всебічної реалізації свого людського потенціалу. Кожна з громад отримає грант у розмірі 1 400 000 грн та менторську підтримку. Цей семінар є продовженням публічної освітньої програми проєкту Community reBuilding.

Відео події