Анонс події
Кабінетне дослідження – це те, яке проводять у кабінеті? Саме так! Скоріше за все, хоча б раз у житті ви стикалися з цим видом досліджень під час навчання, роботи або дослідницької діяльності. Є речі, які потрібно знати, аби провести таке дослідження правильно та ефективно. Саме про це ми і хочемо поговорити.
2 грудня, 10:00-13:00, запрошуємо вас на другий воркшоп у рамках Школи Cedos. На ньому розберемось:
- Що таке кабінетні дослідження і для чого вони?
- Чому і коли треба їх проводити?
- Якими є переваги та недоліки цього виду досліджень?
- Які джерела ви можете використовувати?
Ми надамо необхідну інформацію і корисні поради, які допоможуть вам провести якісне кабінетне дослідження.
Окрім теоретичної частини, ми підготували і групові обговорення й завдання, які допоможуть познайомитись з іншими представни_цями громадського сектору, обмінятися досвідом, розглянути конкретні кейси і закріпити знання на практиці.
Cedos вирішив поділитися власним досвідом та знаннями, аби допомогти іншим організаціям розвиватися, посилювати свої спроможності, реалізовувати нові проєкти і моніторити діяльність органів влади.
Тренерки:
Наталія Ломоносова, аналітикиня і керівниця проєктів Cedos
Юлія Назаренко, аналітикиня Cedos
Подія відбудеться у додатку Zoom. Для участі необхідно зареєструватися. Дедлайн для реєстрації: 30 листопада. Посилання на подію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні.
Школа Cedos реалізується у рамках проєкту “Зміцнення організацій громадянського суспільства для підтримки реформ в Україні”, що виконується за фінансової підтримки Програми Matra Королівства Нідерланди.
Підтримати Cedos
Під час війни в Україні ми збираємо та аналізуємо дані про її вплив на українське суспільство, зокрема, у сферах житла, освіти, соціального захисту й міграції