Анонс події
Запрошуємо на дискусію та онлайн-презентацію результатів дослідження взаємодії громадського кліматичного руху та органів влади у 2021 році, яке виконала команда аналітичного центру Cedos за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.
Як у 2021 році змінилися можливості участі громадянського суспільства у прийнятті рішень, що стосуються зміни клімату? Які інструменти взаємодії найефективніші, а які не працюють?
Ми провели фокус-групові дискусії, глибинні інтерв’ю і зібрали експертні думки від людей з громадського сектору та органів влади, які мають відповідний досвід взаємодії та розуміння кліматичної сфери. Також ми провели онлайн-анкетування представни_ць громадського кліматичного руху, щоб зібрати їхні приклади взаємодії з органами влади протягом останнього року. Це вже третя хвиля дослідження. Результати попереднього, за 2020 рік, можна переглянути тут: https://cutt.ly/VPl3tWk
Спікер_ки події:
- Єлизавета Хассай, аналітикиня Cedos;
- представниця Міністерства захисту довкілля і природних ресурсів України;
- представниця Української кліматичної мережі.
Модеруватиме подію Оксана Алієва, координаторка програми «Зміна клімату і енергетична політика», Фонд імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.
Подія відбудеться у середу, 2 березня, об 11:00 на платформі Zoom. Щоб взяти участь і мати змогу ставити питання спікер_кам безпосередньо під час події, зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням до 17:00 1 березня.
Усі зареєстровані учасники та учасниці отримають заздалегідь посилання для участі у Zoom, а після завершення події — повний звіт за результатами дослідження. Також відбудеться онлайн-трансляція події у Facebook.
До участі запрошуємо представни_ць влади, журналіст_ок, громадські організації, що працюють з темою зміни клімату, активіст_ок та усіх зацікавлених!
Підтримати Cedos
Під час війни в Україні ми збираємо та аналізуємо дані про її вплив на українське суспільство, зокрема, у сферах житла, освіти, соціального захисту й міграції