Підвищення тарифів на проїзд знову підняло питання якості і комфортності громадського транспорту. Особливо це стосується маршрутних таксі.
Непрозоре регулювання ринку, безгрошів’я і корупційні підозри, маніпуляції з вартістю проїзду і непрозорість фінансових потоків, неякісний рухомий склад, незручні маршрути, графіки та інтервали руху, які часто не виконуються. Яка причина цих проблем і що з ними робити?
Як пасажири, громадські діячі й активісти можуть впливати на якість надання послуг перевізниками, визначення вартості проїзду та конкурси з розподілу маршрутів? Які приклади такої участі вже є в українських містах і як їх можна інституціоналізувати (зробити постійними, а не винятковими)?
Щоб відповісти на ці питання Аналітичний центр CEDOS за підтримки Ініціативи з розвитку аналітичних центрів Україні, яка впроваджується МФ "Відродження" у партнерстві з Фондом аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) організовує дебати “Громадсько-муніципальна взаємодія заради вирішення проблем міського громадського транспорту".
Дебати відбудуться 15 травня о 17:00 в MediaHub'і за адресою вул. Суворова, 4/6.
Основні доповідачі:
- Роман Хміль, директор Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного планування автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України
- Олександр Козловський, в. о. директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА
- Дем’ян Данилюк, співробітник Львівської міської ради, громадський активіст
- Святослав Товстига, голова ГО “За якісний транспорт”, Львів
- Денис Селін, представник ГО “Громадський контроль Дніпропетровська”
- представники Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників
Модератор Ігор Тищенко.
Питання до дискусії:
- Стан та проблеми міського громадського транспорту в Україні.
- Шляхи поліпшення якості міських пасажирських перевезень.
- Можливості та методи громадської участі з метою покращення якості роботи громадського транспорту.
- Пропозиції щодо інституціоналізації успішних практик громадсько-муніципальної взаємодії.
Вхід вільний. Рестрація за посиланням.
Підтримати Cedos
Під час війни в Україні ми збираємо та аналізуємо дані про її вплив на українське суспільство, зокрема, у сферах житла, освіти, соціального захисту й міграції