Анонс події

13 липня о 15:00 за київським часом відбудеться інформаційна сесія, де буде представлено умови конкурсу грантів для громад на створення або оновлення центрів спільнототворення.

На події у вас буде можливість задати питання. Сесія відбудеться онлайн через платформу Zoom, запис буде доступний публічно на сайті Cedos.

Реєстрація на інформаційну сесію за посиланням: https://bit.ly/3O15U3k

Cedos та Western NIS Enterprise Fund оголошують конкурс грантів для громад на створення або оновлення фізичних просторів центрів спільнототворення, а також розвиток програмної діяльності таких центрів.

Центри спільнототворення – це доступні фізичні простори, де різні соціальні групи збиратимуться для проведення дозвілля, реалізації освітніх програм, розвитку громади та співпраці.

Розмір гранту становить 1 000 000 грн та передбачає дві умови:
1) фізичне створення, облаштування, або оновлення просторів спільнототворення;
2) програмне та змістовне наповнення центрів.

Загалом на конкурсних засадах буде виділено 10 грантів на 1 000 000 грн кожен. Громади-переможці отримають також консультаційну підтримку від експертів та експерток з архітектури, культури, комунікацій та соціальної взаємодії.

Заявки приймаються від організацій громадянського суспільства (офіційно зареєстрованих громадських та благодійних організацій).

  • Дедлайн подачі заявок — 23 липня 2023 року.
  • Терміни реалізації проєктів: 1 вересня 2023 року – 31 січня 2024 року.
  • Дізнатись більше про умови конкурсу та подати заявку можна за посиланням: https://bit.ly/3D15G60

Відео події