Анонс події

Якщо іноземн_а абітурієнт_ка хоче навчатися в українському універститеті, їй чи йому необхідно в’їхати на територію України та осбосто подати до приймальної комісії заяву в паперовій формі.

Така політика створює додаткові труднощі для студент_ок з країн, які мають візовий режим з Україною. Наприклад, абітурієнт_кам з Нігерії потрібно оформити короткострокову візу: і для цього подати до українського консульства офіційне запрошення як підтвердження мети поїздки. Цьогоріч в іноземних студент_ок не було можливості подати заяву онлайн.

Це перша перепона на шляху до навчання в Україні — а які існують ще?

Cedos працював над дослідженням політик у сфері міграції, освіти та ринку праці для іноземних студент_ок. Ми визначали, які зміни варто внести до цих політик, щоб вони допомагали інозем_кам адаптуватися до освітнього середовища та українського суспільства загалом.

25 листопада об 11:00 ми презентуватимемо результати цього дослідження та обговорюватимемо, які висновки зробили.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням. Усі інструкції з доступу ви отримаєте перед подією. Захід відбудеться онлайн.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки МФ “Відродження” та Посольства Швеції в Україні у партнерстві з Державною службою України з етнополітики та свободи совісті.

Відео події