Анонс події

Стажери і стажерки аналітичного центру CEDOS долучилися до дослідження академічної (не)доброчесності в 10 українських університетах. Подекуди результати вражали і змушували задуматись. Для студенства академічна недоброчесність – це переважно хабарництво та купівля дипломних робіт. Натомість скачування рефератів чи списування на контрольних толерується багатьма.

Студентство скаржиться на перевантаженість навчальних планів, нецікаві теми письмових робіт та недостатність фідбеку від викладачів. І далі продовжує списувати.

Пропонуємо відверто подискутувати про причини поширення академічної недоброчесності та те, як має бути організований освітній процес, аби норми положень про академічну доброчесність не перетворювалися на фікцію.

Спікери та спікерки:

Інна Совсун - віце-президентка КШЕ, перша заступниця Міністра освіти і науки України (2014-2016)
Марія Франовська - соціологиня, займається розвитком Локусу — освітнього проекту для дослідників-початківців соціальних та гуманітарних наук
Олена Нікуліна - аналітикиня проекту моніторингу рекомендацій ОЕСР з доброчесності в освіті, член Виконавчого комітету ГО "Українська асоціація студентів"
Микита Євстіфеєв - член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО)

Захід відбудеться 30 травня о 19:00 в залі "Колізей" на 2 поверсі Культурно-мистецького центру (КМЦ) Києво-Могилянської академії (вул. Іллінська 9)

Вхід вільний.

Захід реалізується в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Зображення на обкладинці: Angela Hsieh