Анонс події

У п’ятницю, 22 липня о 17:00 за київським часом ми проведемо трансляцію, де обговоримо й оцінимо розділ проєкту національного Плану відновлення України, що стосується повернення громадян України додому з-за кордону та всередині країни, а також їхньої інтеграції.

Національна рада з відновлення України від наслідків війни була створена 21 квітня 2022 року Указом Президента України Володимира Зеленського. У складі Ради було утворено 23 тематичні робочі групи. Так, одна з робочих груп має назву «Повернення громадян, які тимчасово переміщені, зокрема за кордон та їх інтеграції в суспільно-економічне життя держави». Результатом роботи Ради став Проєкт Плану відновлення України. Саме цей проєкт план Уряд України презентував на Конференції з питань відновлення України у Лугано 4-5 липня. Сам проєкт плану доступний за посиланням

Під час трансляції директор Cedos Іван Вербицький та аналітикиня Cedos Ліліана Філіпчук проаналізують пропозиції проєкту Плану відновлення, які стосуються питань повернення вимушених переселен_ок та їхньої інтеграції, а також оцінять можливості і ризики цих пропозицій.

Розмова транслюватиметься на фейсбук-сторінці Cedos. Запис також опублікуємо на ютуб-каналі Cedos. Його також можна буде послухати в аудіоформаті подкасту «Аналітичний центр» на різних платформах, зокрема, Anchor, Google podcasts, Apple podcasts, НВ Подкасти.

Відео події