Анонс події

Повномасштабне російське вторгнення в Україну змінило багато аспектів життя. Війна вплинула на повсякдення, емоційні переживання, стосунки, професійну діяльність, цінності та погляди. Вона змінила те, як і чим живе українське суспільство. Водночас трансформувалися способи досліджень суспільства, з’явилася низка викликів і обмежень.

Як частина дослідницької спільноти, ми відчуваємо потребу мати простір для обміну досвідом щодо проведення соціальних досліджень під час війни, а також обговорення методологічних напрацювань та етичних викликів, які перед нами постають. Ми вирішили створити такий простір у вигляді семінару у форматі відкритого простору для соціальних дослідниць і дослідників, студенток і студентів, представниць і представників громадянського суспільства.

Семінар відбудеться офлайн у Львові у суботу, 26 листопада, з 13:00 до 18:00

Під час події ми створимо фасилітований простір для взаємного обміну досвідом з планування, організації і проведення соціальних досліджень в умовах війни. Учасниці й учасники семінару матимуть можливість:

  • запропонувати питання, які їх турбують, і обговорити їх з колежанками та колегами
  • поділитися своїм досвідом і дізнатися про інший досвід проведення соціальних досліджень в умовах війни у форматі відкритого простору
  • познайомитися і поспілкуватися неформально

Для участі у події, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням.

Місце проведення семінару ми повідомимо зареєстрованим учасницям і учасникам. Організатори не мають можливості покрити дорожні витрати для людей з інших міст. З огляду на пандемію коронавірусу, у разі поганого самопочуття закликаємо вас залишатися вдома.

Семінар є частиною Школи Cedos. В межах цієї ініціативи ми прагнемо до обміну досвідом всередині дослідницької спільноти, а також популяризації досліджень як загалом в Україні, так і серед українського громадянського суспільства. Подія відбудеться завдяки підтримці ЗМІН Фундації та пожертвам, здійсненим через сайт Cedos. Дякуємо за підтримку!