Анонс події
Аналітичний центр CEDOS запрошує фахову громадськість на обговорення викликів вдосконалення системи статистики міжнародної міграції.
У травні - вересні 2019 ми оцінювали поточний стан системи збору, обробки та публікації даних в сфері міжнародної міграції. Ми подивилися на цю систему через призму міжнародних стандартів та вимог Євростату. Під час заходу ми обговоримо результати цієї оцінки, а також рекомендації Державній міграційній службі, Держстату та іншим органам влади.
На заході попрацюємо над питаннями:
-
Що ми знаємо про іноземних громадян_ок, які проживають в Україні, завдяки даним, які збирає Україна? Покажемо, яких простих речей ми не знаємо через те, що такі дані не збираються в Україні.
-
Чи відповідає статистика в сфері міжнародної міграції міжнародним стандартам? Іншими словами, чи порівнювані українські дані про міжнародну міграцію з даними інших країн?
-
Яких інституційних та технічних спроможностей збирати, обробляти та публікувати якісні дані в сфері міграції бракує органам влади?
До обговорення запрошуються представни_ці Державної міграційної служби, Держстату, Державної прикордонної служби, Міністерства закордонних справ, профільних міжнародних та громадських організацій, експерт_ки в сфері міграції та всі зацікавлені особи.
Відвідування вільне, реєстрація тут.
Марафон справедливого урядування
Ефективне урядування - це, на нашу думку:
-
усвідомлення цінностей, заради реалізації яких приймаються управлінські рішення;
-
дослідження та робота з даними для того, щоб ефективніше до цих цінностей рухатися.
Обидва компоненти, вважаємо ми, однаково важливі для того, щоб в Україні ставало краще жити.
Тому цієї осені аналітичний центр CEDOS не тільки презентуватиме результати досліджень. Ми організовуємо Марафон справедливого урядування, щоб піднімати серед фахової громадськості також ціннісні питання: які цілі урядування потрібно ставити у цих сферах? Чиї проблеми і потреби мають бути в пріоритеті, і за рахунок яких ресурсів?
Розклад:
31 жовтня - обговорення міграційної статистики
27 листопада - обговорення української житлової політики за результатами дослідження
5 грудня - обговорення стратегій розвитку міст
12 грудня - обговорення проблем інтеграції жінок-мігранток в українське суспільство
19 грудня - обговорення індикаторів інтеграції ВПО
Заходи відбудуться в рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.Підтримати Cedos
Під час війни в Україні ми збираємо та аналізуємо дані про її вплив на українське суспільство, зокрема, у сферах житла, освіти, соціального захисту й міграції