Анонс події

Понад 570 тисяч людей в Україні працюють у сфері культури та креативних індустрій. Щоправда, у дослідженнях говорять переважно про потреби та інтереси споживач_ок культури, а не про умови праці людей, зайнятих у креативних індустріях. Їхня робота — це часто брак стабільності, низькі доходи, відсутність соціальної захищеності, неможливість планувати вільний час та відпочинок.

Протягом червня-жовтня 2021 Cedos провів дослідження умов праці у сфері культури та креативних індустрій у державному й приватному секторах. Ми проаналізували, наскільки гідними є умови праці та від чого вони залежать, з якими проблемами та викликами стикаються працівни_ці, і як держава може покращити ситуацію.

У четвер 21 жовтня, з 11:00 до 13:00 запрошуємо вас на презентацію нашого дослідження і фахове обговорення його висновків.

Під час презентації та дискусії ми зосередимося на такому:

 • які політики і пріоритети держави у культурі та креативності впливають на зайнятість у цій сфері?
 • яким є кар'єрний шлях зайнятих у сфері культури та креативності?
 • які основні характеристики зайнятості та умов праці у сфері та чи є відмінності між незалежними фахів_чинями на найманими працівни_цями?
 • наскільки поширеною є подвійна зайнятість і які виклики вона створює для зайнятих у культурі та креативних індустріях?
 • чи знають працівни_ці культури про свої права та чи об'єднуються проти порушень?

  Усіх гостей ми оголосимо трохи згодом.

  Подія пройде онлайн. Щоб приєднатися до зустрічі у Zoom і мати змогу ставити запитання спікер_кам, просимо зареєструватися. Подія також транслюватиметься на сторінці Cedos у Фейсбуці.

  Захід проходить у межах дослідження умов праці у сфері культури та креативних індустрій, яке аналітичний центр Cedos проводить за підтримки Українського культурного фонду.