Анонс події

Від початку повномасштабної війни в Україні постраждало 43 заклади вищої освіти, з яких 5 були повністю зруйновані. 16 закладів вищої освіти було переміщено з тимчасово окупованих територій (Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей) на підконтрольні території України. Деякі з цих університетів були переміщені вдруге.

Студент_ки, які виїхали з тимчасово окупованих територій або зон активних бойових дій мали можливість продовжити навчання в українських університетах на безпечніших територіях України за умовами внутрішньої академічної мобільності. Частина студент_ок та викладач_ок були вимушені виїхати з України і продовжити навчання за кордоном. 

Які виклики та потреби існують у вищій освіті під час війни? Що треба зробити, щоб вирішити нагальні проблеми?

23 червня, 16:00-18:00 запрошуємо вас обговорити це. Разом з експертами та експертками ми хочемо окреслити потреби та можливості, які наразі існують у вищій освіті в умовах війни, з якими проблемами стикаються учасни_ці освітнього процесу, які рішення потрібні в освітній політиці та як підготуватися до нового навчального року 2022/2023.

Спікери:

  • Олег Шаров, Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України;
  • Роман Грищук, Член Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій;
  • Володимир Бахрушин, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти;
  • Михайло Винницький, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Українського католицького університету;
  • Василь Карпуша, ректор Сумського державного університету;
  • Ілля Войтюк, в.о. голови Студентської ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • список учасників дискусії ще доповнюється.

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Для того, щоб приєднатися до події і мати змогу приєднатися до дискусії, зареєструйтесь за посиланням.

Подія також транслюватиметься на сторінці Cedos у Фейсбуці. Відеозапис буде опублікований на ютуб-каналі Cedos.

Відео події