Що шукаєте?

Іван Вербицький

директор

Дослідницькі інтереси:

міський розвиток, місцеве самоврядування, громадянська участь, розвиток громадянського суспільства, демократія, партисипація, міська мобільність

Соціальні мережі:

Обраний директором Cedos у 2019 році.

Бакалавр політології Національного університету "Києво-Могилянська академія". У цьому ж університеті вивчав соціологію на магістерській програмі.

Приєднався до Cedos у 2014 році. Відтоді працював над дослідженнями питань міського розвитку, громадянського суспільства і громадянської участі. У 2015-2019 роках був редактором і керівником проєкту Mistosite, у 2018-2019 роках — проектним менеджером Українського урбаністичного форуму. Працював над організацією двох сесій стратегувань українського урбаністичного руху. Був національним експертом проекту Ради Європи в Україні, а також членом групи консультантів з розробки Концепції інтегрованого розвитку Подільського району у Києві.

Має досвід фасилітації і тренерства. Із 2019 року працює тренером із низової демократії в рамках "Зеленої академії", яку організовує Фонд імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Має досвід волонтерства. Під час революції у 2014 році працював у ініціативі "Варта в лікарні", був представником студентства у Вченій Раді Києво-Могилянської академії, 2018 року входив до складу організаційного комітету Київпрайду.

Матеріали експерта

Тип матеріалу:
блог
08.04.2021

Державне фінансування добудови житлових комплексів «Аркади» суперечить суспільним інтересам

Іван Вербицький, Павло Федорів

блог
05.04.2021

Транспорт за перепустками – карантин для бідних?

Анастасія Боброва, Іван Вербицький

блог
15.02.2021

Право на життя: як врятувати бездомних людей під час морозів

Іван Вербицький

блог
20.01.2021

7 тенденцій, крім коронавірусу, що визначатимуть розвиток міст в Україні

Іван Вербицький

дослідження
19.01.2021

Кліматична (не)справедливість: вплив зміни клімату на вразливі соціальні групи в містах України

Максим Макуха, Маргарита Мостова, Марина Цигрик, Оксана Алієва, Анастасія Боброва, Іван Вербицький, Юлія Назаренко, Олена Сирбу, Єлизавета Хассай

блог
13.10.2020

Хто я? Що не так з “опитуванням” Зеленського

Іван Вербицький

Сайт працює в тестовому режимі
Hello. Add your message here.