Що шукаєте?

Іван Вербицький

директор Cedos

Дослідницькі інтереси:

житло і житлова політика, міські трансформації, місцеве самоврядування, громадянська участь, громадянське суспільство, демократія, партисипація, міська мобільність

Соціальні мережі:

Обраний директором Cedos у 2019 році.

Бакалавр політології і магістр соціології Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Приєднався до Cedos у 2014 році. Відтоді працював над дослідженнями питань міського розвитку, громадянського суспільства і громадянської участі. У 2015-2019 роках був редактором і керівником проєкту Mistosite, у 2018-2019 роках — проектним менеджером Українського урбаністичного форуму. Був національним експертом проекту Ради Європи в Україні, а також членом групи консультантів з розробки Концепції інтегрованого розвитку Подільського району у Києві.

Має досвід фасилітації і тренерства. Із 2019 року працює тренером із низової демократії в рамках "Зеленої академії", яку організовує Фонд імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Має досвід волонтерства. Під час революції у 2014 році працював у ініціативі "Варта в лікарні", був представником студентства у Вченій Раді Києво-Могилянської академії, 2018 року входив до складу організаційного комітету Київпрайду, 2021 році — до Наглядової ради Маршу за Київ.