Що шукаєте?

Марина Бакаєнко

проєктна менеджерка Cedos

Соціальні мережі:

Має освітній ступінь Бакалавра за спеціальністю «Менеджмент», здобутий у Києво-Могилянській академії, та ступінь Магістра програми «Урбаністика та просторове планування» в КНУБА. Була учасницею Summer School Viadrinicum, а також навчальної програми Integrated Urban Planning від GIZ.

Із 2019 року співпрацювала з компанією «Світ Громад» та ГО «ІПІД» у ролі контент-менеджерки та менеджерки проєктів, розробляла навчальні онлайн-курси. Останній реалізований проєкт — ПЕРЕЗМІСТ — допоміг запустити процес інтеграції ВПО в 6 містах України через проведення інтеграційних ігрових сесій «Світ Громад».

У 2022-2023 рр була менеджеркою проєкту партисипативного планування «Подільський дворик», що реалізовувався ГО «Подоляночка» в Києві за підтримки EIT Community New European Bauhaus.

У 2023 році працювала в ХША в ролі координаторки Нульового року в Києві.

Працює в команді урбаністів у партисипативному проєкті «Наше місце» від компанії RDS, спрямованому на відродження громадських просторів у малих містах і селах, що постраждали в результаті російсько-української війни. Пілотний проєкт реалізується в Макарівській громаді Київської області.

Матеріали експертки

No materials found