Що шукаєте?

Олександра Слободян

аналітикиня і менеджерка Cedos (2014-2021)

Дослідницькі інтереси:

міграція, освіта, праця, соціальна політика, розробка політик на основі даних

Соціальні мережі:

Закінчила магістратуру з економічного аналізу у Київській школі економікита магістратуру з економічної політики НаУКМА. Має диплом Магістра Х’юстонського Університету з економічного аналізу. Навчалась на аспірантурі в Інституті демографії ім. М. Птухи НАНУ. Була учасницею короткострокових навчальних програм з міграційної тематики організованих МPC (Італія), Kiel Institute for World Economy (Німеччина), The Research and Information Center on Immigrant Integration (Румунія), Koc University (Туреччина). Пройшла навчання з проєктного менеджменту, адвокації та моніторингу та оцінки. Членкиня IMISCOE у 2016-2017 та 2018-2020 роках.

Приєдналась до команди Сedos у 2014 році у якості стажерки в рамках програми Think Tank Young Professional Development Program. Згодом брала участь у дослідженнях щодо українських студентів за кордоном, даних у сфері міграції та статистики населення, координувала дослідження щодо реєстрації місця проживання в Україні, долучалась до аналізу освітньої системи на замовлення Світового Банку та розробки формули фінансування ЗВО. З 2020 року залучена до консультування аналітичних центрів та представників громадянського суспільства. Членкиня робочих груп щодо  моніторингу працевлаштування молоді після закінчення ЗВО (2018)  та розробки дорожньої карти щодо моніторингу інтеграції ВПО (2021). У якості експертки брала участь у роботі робочої групи з реформування системи місця реєстрації (2018) та експертної ради з питань міграційної політики при  НІСД (2020-2021). З 2016 року викладає курс Економіка праці в НаУКМА. З червня 2018 року залучена до проєктів МОМ у якості короткострокової консультантки.

Матеріали експертки

Тип матеріалу:
дослідження
30.11.2021

Іноземне студентство в Україні: (не)узгодженість політик

Валерія Лазаренко, Олександра Слободян

дослідження
29.09.2021

Досвід Cedos: соціальні дослідження для суспільних трансформацій (посібник)

Тетяна Жерьобкіна, Юлія Кабанець, Марія Куделя, Наталія Ломоносова, Юлія Назаренко, Олександра Слободян, Ліліана Філіпчук

дослідження
27.01.2021

Потреби та виклики організацій громадянського суспільства, що працюють з мігрант_ками та мобільним населенням

Ліліана Філіпчук, Наталія Ломоносова, Олександра Слободян

блог
11.01.2021

Вища освіта та гендерні стереотипи: чому дівчата не обирають технічні спеціальності?

Олександра Слободян

дослідження
22.12.2020

Вибір вищої освіти: гендерний аналіз

Марія Куделя, Олександра Слободян, Тетяна Жерьобкіна

блог
04.12.2020

Трудова міграція в часи пандемії. Скільки українців знову вирушило на заробітки

Олександра Слободян