Де я буду жити? Звідки взялась «житлова криза», хто і як має її вирішити? Чому так складно гарантувати право на житло? Чи потрібно мати власну квартиру або ж оренда може бути довготривалим рішенням? Щоби відповісти на ці питання ми створити безкоштовний онлайн-курс «Житло та житлова політика» на платформі Prometheus.
Реєстрація на курс за посиланням.
Про що цей курс?
Автор лекцій і аналітик Cedos Павло Федорів розповідає про різні питання житла і житлової політики з прикладами з різних часів і країн:
- Яка роль житла в економіці, що таке житлова політика та якою вона буває?
- Що таке соціальне житло, як працює іпотека?
- Що не так з міфами на кшталт «треба просто більше будувати», «державі варто припинити втручатись»?
- Якою є українська державна політика, які виклики стоять перед нею? Як до політики ставиться населення, і як її реформувати так, щоб гарантувати право на житло усім?
Для кого цей онлайн-курс?
Для представниць та представників органів влади, місцевого самоврядування, ОСББ, громадських організацій, дослідниць, активісток і усіх, хто хоче зрозуміти, як працює сфера житла.
Курс створений аналітичним центром Cedos на платформі Prometheus в рамках «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Підтримати Cedos
Під час війни в Україні ми збираємо та аналізуємо дані про її вплив на українське суспільство, зокрема, у сферах житла, освіти, соціального захисту й міграції