Анонс події
Дослідження є критично необхідними для проведення обґрунтованої державної політики — зокрема й територіальної або регіональної.
Надійна статистика є необхідним першим етапом, без якого подальші дослідження українських міст неможливі або суттєво обмежені.
Оскільки значущі відмінності можуть існувати як між громадами різних регіонів, так і між громадами всередині одного регіону, саме громади, а не області, мають стати основним рівнем державної статистики.
У 2018 році Аналітичний центр CEDOS хотів оцінити і порівняти соціально-економічний розвиток обласних центрів як частини національної системи міст України. На жаль, дані, надані державною статистикою й іншими органами влади, виявилися обмеженими і незастосовними, тому ми не змогли провести запланований аналіз.
Натомість, ми виявили низку проблем зі змістом даних, які збирають органи статистики, а також форматом представлення і поширення цих показників.
Запрошуємо Вас на обговорення 20 грудня о 10:45 у Києві в “Освітній станції 31В1”. На заході ми розповімо, яких даних не вистачає, і що можна зробити. Також ми дуже хочемо почути інші досвіди роботи з даними на рівні громад.
Програма:
10:45-11:00 - вітальна кава
11:00 - 11:30 - презентація
Міський географ Аналітичного центру CEDOS Павло Федорів, керівник урбаністичних проектів CEDOS Іван Вербицький
11:30 - 12:00 - питання-відповіді
12:00 - 12:10 - перерва на каву, неформальне спілкування
12:10 - 12:40 - панельна дискусія
12:40 - 13:00 - репліки з залу
Вхід вільний, реєстрація на місці. Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 31В1.
Захід відбувається в рамках проекту "Посилання громадянської участі в містах України" за підтримки Фундації Чарльза Стюарта Мотта.Як пройти
Підтримати Cedos
Під час війни в Україні ми збираємо та аналізуємо дані про її вплив на українське суспільство, зокрема, у сферах житла, освіти, соціального захисту й міграції