Анонс події

Дослідження є критично необхідними для проведення обґрунтованої державної політики — зокрема й територіальної або регіональної.

Надійна статистика є необхідним першим етапом, без якого подальші дослідження українських міст неможливі або суттєво обмежені.

Оскільки значущі відмінності можуть існувати як між громадами різних регіонів, так і між громадами всередині одного регіону, саме громади, а не області, мають стати основним рівнем державної статистики.

У 2018 році Аналітичний центр CEDOS хотів оцінити і порівняти соціально-економічний розвиток обласних центрів як частини національної системи міст України. На жаль, дані, надані державною статистикою й іншими органами влади, виявилися обмеженими і незастосовними, тому ми не змогли провести запланований аналіз.

Натомість, ми виявили низку проблем зі змістом даних, які збирають органи статистики, а також форматом представлення і поширення цих показників.

Запрошуємо Вас на обговорення 20 грудня о 10:45 у Києві в “Освітній станції 31В1”. На заході ми розповімо, яких даних не вистачає, і що можна зробити. Також ми дуже хочемо почути інші досвіди роботи з даними на рівні громад.

Програма:

10:45-11:00 - вітальна кава

11:00 - 11:30 - презентація
Міський географ Аналітичного центру CEDOS Павло Федорів, керівник урбаністичних проектів CEDOS Іван Вербицький

11:30 - 12:00 - питання-відповіді

12:00 - 12:10 - перерва на каву, неформальне спілкування

12:10 - 12:40 - панельна дискусія

12:40 - 13:00 - репліки з залу

Вхід вільний, реєстрація на місці. Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 31В1.

Захід відбувається в рамках проекту "Посилання громадянської участі в містах України" за підтримки Фундації Чарльза Стюарта Мотта.

Як пройти