Анонс події

23 червня об 11:00 в Пресцентрі Укрінформ відбудеться презентація і обговорення результатів дослідження: «Рік повномасштабної війни в Україні: думки, переживання, дії».
Команда Cedos з перших тижнів повномасштабної війни почала вивчати й аналізувати вплив війни на українське суспільство. У березні 2022 року було проведено перше дослідження, щоб зафіксувати думки, переживання та дії людей в Україні у перші два тижні після 24 лютого 2022 року. У травні 2022 року було проведено другу хвилю; у серпні 2022 року — третю хвилю; у листопаді 2022 року — четверту хвилю. У лютому-березні 2023 року ми провели п'яту хвилю досліджень, аби зафіксувати вплив подальшого розгортання подій і зумовлені цим зміни.
 
Результати нової хвилі дослідження будуть презентовані на заході.
Запрошуємо на презентацію дослідни_ць, предстани_ць громадських організацій та волонтерських ініціатив, активіст_ок, політик_инь, журналіст_ок та всіх охочих.
Для участі офлайн — зареєструйтесь. Кількість місць обмежена.
  • Час проведення 11:00 — 13:00
  • Адреса: Пресцентр Укрінформ (Зала 2), м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16. На локації є укриття.
  • Захід також транслюватиметься онлайн на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV
Зареєстрованих гостей просимо приходити завчасно, за 30 хвилин до початку презентації.

Дослідницький звіт підготовлено в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції, викладені у цій публікації, не обовʼязково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» чи Посольства Швеції в Україні. Це дослідження підтримане в рамках проєкту Documenting Ukraine від Інституту гуманітарних досліджень Відня.

Відео події