Анонс події

Сьогодні в Україні відкриваються простори, спрямованих на роботу з ветеранами і ветеранками та їх сім’ями. Відтак, постають питання, як саме мають функціонувати ці інституції? Чи можуть громадські і культурні центри бути ветеранськими хабами? Які навички та кваліфікації необхідно мати, аби працювати з ветеранською тематикою? Якою має бути роль громад у державній політиці щодо реінтеграції ветеранів і ветеранок? Які існують формати, практики і підходи до роботи в цій сфері, чи можуть вони бути універсальними?

У четвер, 28 березня, з 11:00 до 13:00 за київським часом запрошуємо на онлайн-семінар про громади та їхню роботу з ветеранами та ветеранками та їхніми сім’ями. Після виступів спікерок і спікерів учасниці та учасники події матимуть можливість поставити свої питання й отримати на них відповіді.

Спікерки:

  • Оксана Коляда — голова правління ГО Простір Можливостей, координаторка Коаліції ветеранських просторів. Міністерка у справах ветеранів 2019-2020 років
  • Катерина Луцик — ветеранка, голова громадської організації Захист - об'єднання волонтерів;
  • Марія Петришин — керівниця ГО Перший жіночий ветеранський простір «РеХаб», директор Будинку воїна.
Модераторка — Мар'яна Куземська, старша експертка з місцевого розвитку та партисипації Cedos.

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Для того, щоби взяти участь події і мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням.

Western NIS Enterprise Fund та Cedos підтримують 10 українських громад у розвитку центрів спільнототворення — доступних фізичних просторів, де люди з різних соціальних груп мають можливість зустрічатися і збиратися разом для спільного проведення дозвілля, розвитку громад, співпраці і всебічної реалізації свого людського потенціалу. Кожна з громад отримала грант у розмірі 1 000 000 грн та менторську підтримку. Цей семінар є частиною публічної освітньої програми проєкту, що склається з 6 онлайн-зустрічей, присвячених різним важливим аспектам роботи громадських і культурних центрів у громадах.

Відео події