Анонс події

У п’ятницю, 5 серпня о 15:00 за київським часом ми проведемо трансляцію, на якій обговоримо й оцінимо розділ проєкту національного Плану відновлення України, що стосується соціального захисту.

Національна рада з відновлення України від наслідків війни була створена 21 квітня 2022 року Указом Президента України Володимира Зеленського. У складі Ради було утворено 23 тематичні робочі групи, однією із них є група «Соціальний захист». Результатом роботи Ради став Проєкт Плану відновлення України, що складається із 23 тематичних розділів, напрацьованих кожною із робочих груп. Саме цей проєкт план Уряд України презентував на Конференції з питань відновлення України у Лугано 4-5 липня. Сам проєкт плану доступний за посиланням

Під час трансляції директор Cedos Іван Вербицький та аналітикиня Cedos Наталія Ломоносова проаналізують пропозиції проєкту Плану відновлення, які стосуються питань соціального захисту, а також оцінять можливості і ризики цих пропозицій.

Розмова транслюватиметься на фейсбук-сторінці Cedos. Запис також опублікуємо на ютуб-каналі Cedos. Його також можна буде послухати в аудіоформаті подкасту «Аналітичний центр» на різних платформах:

- Anchor

- Google podcasts 

- Apple podcasts

- НВ Подкасти

Організовано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Відео події