Анонс події

Діяльність громадського і культурного центру в громаді неможлива без якісної комунікації. Залучення людей, розвиток спільнот і створення можливостей для взаємодії різних соціальних груп є одними з ключових функцій таких центрів. Для успішної діяльності їм важливо ефективно комунікувати і бути «видимими» для своїх цільових аудиторій. Якісне програмне наповнення може не спричинити бажаного ефекту без необхідної комунікації. Натомість, правильно визначені цільові аудиторії та релевантні шляхи інформування, врахування специфічних потреб різних аудиторій, якісна комунікаційна стратегія і послідовне її впровадження сприятимуть досягненню цілей і розвитку громади загалом. 

У четвер, 19 жовтня, з 15:00 до 17:00 за київським часом запрошуємо на онлайн-семінар про комунікації громадських і культурних центрів у громадах. Під час події ми говоритимемо про те, як планувати та вести комунікації культурних та громадських центрів, як визначити цільові аудиторії та як підбирати релевантні канали та інструменти комунікації, які можуть виникати складнощі і як їх можна долати. Після виступів спікерок і спікерів учасниці та учасники події матимуть можливість задати свої питання і отримати на них відповіді.

Спікерки:

  • Анастасія Пустова, співзасновниця «Бюро стратегічного супроводу SUPERWISE», директорка зі стратегічних комунікацій проєкту «Твій сімейний лікар»
  • Ніка Бабкова, комунікаційна менеджерка «МІСТОХАБ» (м.Полтава)
  • Мар'яна Баран, проєктна менеджерка мейкерспейсу «Парасолька» (м.Івано-Франківськ)
  • Катерина Муц, комунікаційна менеджерка «Металаб»

Модераторка: Олена Сирбу, старша аналітикиня Cedos

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Для того, щоби взяти участь події і мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/f87sEeUi7YuAq1LHA 

Western NIS Enterprise Fund та Cedos підтримують 10 українських громад у розвитку центрів спільнототворення - доступних фізичних просторів, де люди з різних соціальних груп мають можливість зустрічатися і збиратися разом для спільного проведення дозвілля, розвитку громад, співпраці і всебічної реалізації свого людського потенціалу. Кожна з громад отримала грант у розмірі 1 000 000 грн та менторську підтримку. Цей семінар є частиною публічної освітньої програми проєкту, що склається з 6 онлайн-зустрічей, присвячених різним важливим аспектам роботи громадських і культурних центрів у громадах.

Відео події