Анонс події

Після прийняття Цілей сталого розвитку у 2015 році питання про взаємовідносини між (громадянським) суспільством та науковими колами знову опинилися в центрі уваги. Є очікування, що університети працюють на міжнародному рівні, але водночас глибше вкорінюються в місцевому контексті, позиціонують себе в (локальних) суспільних викликах і сприяють розвитку більш сталого суспільства.

Чи мають університети залучатися до місцевого розвитку? Як може виглядати така співпраця та яку роль відіграє місцева влада? Як університети могли б залучити більш вразливих членів громад та вирішити проблему соціальної нерівності?

Про ці й інші питання, а також про власний досвід говоритимуть представни_ці університетів Німеччини, Польщі та України на публічній дискусії щодо ролі університетів та студентських просторів у місцевому розвитку.

Дискусія відбудеться 9 листопада о 17:00 за Київським часом.

Спікер_ки:

  • Зузанн Воршех – кандидатка наук, соціологиня в Європейському Університеті Віадріна у Франкфурті-на-Одері;
  • Юлія Харчук – кандидатка економічних наук, доцентка, помічниця ректора Національного університету «Острозька академія» з освітнього менеджменту;
  • Дмитро Шевчук -- доктор філософських наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Острозька академія» з освітнього менеджменту;
  • Анна-Шмідт Фідлєр – координаторка Science Shop, співавторка проєкту DIALOG й ініціатив, які підтримують третю місію Університету ім. Адама Міцкевича в Познані.

Модеруватиме дискусію Марія Грищенко, соціологиня, дослідниця міст.

Захід відбудеться в онлайн-форматі. Робочі мови заходу — українська та англійська; також буде синхронний переклад.

Щоб взяти участь у заході та мати можливість ставити запитання під час події, зареєструйтесь за цим посиланням.

Кінцевий термін реєстрації: 8 листопада, 18:00. Ми надішлемо посилання на подію усім зареєстрованим напередодні. Онлайн-трансляція також буде доступна на сторінці Cedos у Facebook.

Подія організована в рамках співпраці Cedos та Європейського університету Віадріна. Захід є частиною проєкту ​«Ukraine Calling. Cross-Sectoral Capacity Building», який реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Відео події