Анонс події

Запрошуємо на обговорення аналітичної розвідки про можливі індикатори та цілі інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Внутрішньо переміщені особи досі перебувають в Україні в нерівних умовах щодо більшості жител_ьок*. У 2017 році Прем’єр-міністр України підписав Стратегію інтеграції ВПО та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року.

Проте, за словами представни_ць Міністерства соціальної політики, до цієї Стратегії не увійшли індикатори, за якими можна було б оцінювати успішність інтеграції ВПО, як на місцях, так і на національному рівні.

Щоб запропонувати можливі індикатори інтеграції ВПО для оцінки успішності реалізації стратегії, Аналітичний центр CEDOS дослідив міжнародний досвід.

Тепер запрошуємо обговорити, як запропоновані індикатори можуть бути корисними в розробці політик, що зроблять інтеграцію ВПО успішною.

Реєструйтеся, будь ласка, тут: http://bit.ly/VPOreyestratsiia

Марафон справедливого урядування

Ефективне урядування - це, на нашу думку:

  • усвідомлення цінностей, заради реалізації яких приймаються управлінські рішення;

  • дослідження та робота з даними для того, щоб ефективніше до цих цінностей рухатися.

Обидва компоненти, вважаємо ми, однаково важливі для того, щоб в Україні ставало краще жити.

Тому цієї осені аналітичний центр CEDOS не тільки презентуватиме результати досліджень. Ми організовуємо Марафон справедливого урядування, щоб піднімати серед фахової громадськості також ціннісні питання: які цілі урядування потрібно ставити у цих сферах? Чиї проблеми і потреби мають бути в пріоритеті, і за рахунок яких ресурсів?

Розклад:

31 жовтня - обговорення міграційної статистики

27 листопада - обговорення української житлової політики за результатами дослідження

5 грудня - обговорення стратегій розвитку міст

12 грудня - обговорення проблем інтеграції жінок-мігранток в українське суспільство

19 грудня - обговорення індикаторів інтеграції ВПО

Заходи відбудуться в рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого  суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

* http://bit.ly/4omu_