Анонс події

Відповідь на виклики, спричинені повномасштабною війною, відновленням і європейською інтеграцією, вимагають від українського суспільства якісних знань та обґрунтованих рішень, досліджень і аналітики. Особливо важливою ця потреба є на місцевому рівні: рівні міст, сіл та громад. Як сформувати мету та завдання, обрати методи та зробити все правильно, щоб провести вдале дослідження?

12 грудня об 11:00 за київським часом запрошуємо вас на воркшоп з методів досліджень. Cedos прагне поділитися власним досвідом та знаннями, аби допомогти іншим організаціям проводити дослідження, втілювати нові проєкти і аналізувати діяльність органів влади.

Під час воркшопу ми розглянемо такі питання:

  • Як визначити мету і завдання дослідження?
  • Як сформулювати дослідницьке питання?
  • На що звертати увагу у процесі замовлення дослідження підрядникам?
  • Як обрати методологію дослідження?
  • Чим корисні кількісні, а чим — якісні методи?
  • Які переваги комбінування дослідницьких методів?

Експертки Cedos дадуть відповіді на зазначені питання та поділяться власним досвідом проведення досліджень, а також учасни_ці події зможуть поставити питання та разом з експертками розглянути конкретні кейси. 

Експертки:

  • Ольга Поліщук, аналітикиня Cedos
  • Юлія Назаренко, старша аналітикиня Cedos, координаторка напрямку освітної політики

Подія відбудеться у Zoom. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: bit.ly/3uFWOSa
Посилання на приєднання в Zoom буде надіслано всім зареєстрованим.

Ця подія проводиться в рамках проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом Інституту європейської політики (Берлін), Cedos, Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центру «Нова Європа» і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Відео події