Анонс події

Останні кілька років видалися багатими на виклики для української системи освіти. Через пандемію COVID-19 навчання у більшості закладів освіти перейшло у дистанційних формат. Якість і доступ до освіти погіршилися. З лютого 2022 року повномасштабне російське вторгнення спричинило руйнування освітньої інфраструктури, вимушений виїзд здобувач_ок освіти та освітян_ок за кордон та переміщення у межах країни. Негативний вплив пандемії, з яким зіштовхнувся весь світ, посилився в Україні також впливом війни.

Одним з наслідків цього стали освітні прогалини в учасни_ць освітнього процесу. У майбутньому вони можуть мати негативний вплив на розвиток людського капіталу в Україні — компетентності, ринок праці, економічні можливості, добробут та інновації.

16 грудня, 14:00-15:30 запрошуємо вас на дискусію як освіта в умовах війни впливає на людський капітал. Разом з експертами та експертками ми обговоримо як пандемія та війна впливають на отримання здобувач_ками освіти навичок та компетенцій, необхідних для переходу на ринок праці та як працювати з наслідками для розвитку людського капіталу у майбутньому.

Спікер_ки:
📍 Оксана Матіаш — очільниця програми “Навчай для України”
📍 Зеновій Верес — senior solutions architect у SoftServe, кандидат технічних наук, асистент Кафедри комп’ютеризованих систем автоматики Національного університету "Львівська політехніка"
📍 Альона Євдокимова — начальниця відділу практики та інтеграційних зв'язків із замовниками кадрів, Сумський державний університет

Список учасни_ць дискусії доповнюється.

Модераторка: Юлія Назаренко, аналітикиня Cedos

Подія транслюватиметься на фейсбук-сторінці Cedos. Запис також опублікуємо на ютуб-каналі Cedos.

Дискусію організовано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Відео події