Анонс події

В контексті повномасштабного вторгнення, питання перекваліфікації та освіти для дорослих постали з новою актуальністю. Війна створює складні умови для економіки та ринку праці, змушуючи людей перекваліфікуватися або змінювати сферу занять. У цьому випадку освітні програми для дорослих є важливими для адаптації до нових умов.

Програми освіти дорослих дозволяють індивідуально адаптуватися до цих змін, розвивати нові навички та компетенції, що є ключовими для кар'єрного та особистісного розвитку. Також, набуття нових знань та навичок може сприяти зміцненню індивідуальної самооцінки, емоційній стабільності та відновленню втрачених соціальних зв'язків. Крім того, освіта дорослих може сприяти відновленню та розвитку післявоєнного суспільства, допомагаючи відновити економіку, соціальну інфраструктуру та культурний потенціал країни через підготовку кваліфікованих працівників, активних громадян та лідерів.

У четвер, 16 травня, з 16:00 до 18:00 за київським часом запрошуємо на онлайн-семінар про освіту для дорослих на базі громадських та культурних центрів. Після виступів спікерок і спікерів учасниці та учасники події матимуть можливість поставити свої питання й отримати на них відповіді.

Спікери та спікерки:

  • Олег Смірнов, директор Представництва DVV International в Україні;
  • Тетяна Однорог, голова правління громадської спілки «Соціальне підприємство: Центр освіти дорослих "Перший"»;
  • Ольга Пастушок, директорка комунального закладу «Нікопольська міська школа мистецтв», голова громадської організації «Козацький набат. Центр освіти дорослих м. Нікополь»;
  • Віктор Сікаленко, керівник громадської організації «Центр навчання і освіти дорослих "Південь"».

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Для того, щоби взяти участь події і мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/HUmjrThwTBeGnyEAA

Western NIS Enterprise Fund та Cedos підтримують 10 українських громад у розвитку центрів спільнототворення — доступних фізичних просторів, де люди з різних соціальних груп мають можливість зустрічатися і збиратися разом для спільного проведення дозвілля, розвитку громад, співпраці і всебічної реалізації свого людського потенціалу. Кожна з громад отримала грант у розмірі 1 000 000 грн та менторську підтримку. Цей семінар є частиною публічної освітньої програми проєкту, що склається з 6 онлайн-зустрічей, присвячених різним важливим аспектам роботи громадських і культурних центрів у громадах.